שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2426
מאמרים: 7424
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 
הדיקור הסיני מטפל באלרגיות עונות המעבר בהצלחה רבה. על פי הרפואה הסינית,  הטיפול פותח את מעברי האף, תומך במערכת החיסון ומחזק את אנרגיית הגוף באופן כללי (איזון כללי), מה שמאפשר לגוף להתגבר על האלרגיה ולמנוע ממנה לשוב. 
המשך קריאה
שחלות פוליציסטיות הן תופעה ידועה הפוגע ביכולת של האישה להרות. תסמינים לשחלות פוליציסטיות הן שיבוש מחזור החודשי או חוסר מחזור, שיעור יתר, אקנה והשמנה.  טיפול טבעי בשחלות פוליציסטיות מאפשר להחזיר את הווסת ולהורות בצורה טבעית
המשך קריאה
תסמונת המעי הרגיז הינה תסמונת המערבת שילוב של תופעות הקשורות למערכת העיכול. עד עתה לא נמצא טיפול קונבנציונלי יעיל לתופעה. הרפואה הסינית ובה, הדיקור הסיני, עשוי להיות כלי יעיל, טבעי ובטוח לטיפול בתופעה
המשך קריאה
תקופת ההריון לא פעם טומנת בחובה קשיים, תחושות בריאותיות לא טובות וחולי. הדיקור הסיני הינו כלי נהדר, טבעי, בטוח ויעיל היכול לבוא ולסייע בהתמודדות ובטיפול בבעיות הללו.
המשך קריאה
הרפואה הסינית משתמשת באבחנת לשון כאחת מטכניקות האיבחון שלה. על מה באמת מדובר וכיצד באמת ניתן לראות משהו על הלשון?
המשך קריאה
בעיות פוריות זכריות נמצאות אף הן בעלייה מתמדת. הסיבה לכך עשויה להיות אורח החיים, תזונה לא נכונה או חשיפה לרעלנים. האם יש מה לעשות? כן. דיקור סיני הוא כלי נפלא שהוכי כיעיל ובטוח לטיפול בבעיה.
המשך קריאה
עונת האביב היא העונה הטובה ביותר, על פי התאוריה של הרפואה הסינית, לביצוע תהליכי ניקוי רעלים למיניהם.  הנה מידע על כיצד ממליצה הרפואה הסינית לנקות רעלים מהגוף?
המשך קריאה
ההומאופטיה היא שיטת ריפוי טבעית למחלות שכולנו סובלים מהן, והרפואה המערבית לעיתים אינה מסוגלת לתת להן טיפול הולם.
המשך קריאה
ישנם סוגים רבים של מכשירי שמיעה. לכל אחד ממכשירי השמיעה קיימים יתרונות ייחודים לו. הכתבה הבאה תעזור לך לבחור את היתרון החשוב ביותר עבורך.  
המשך קריאה
החיים שלנו שזורים במקרים משמחים ומקרים פחות משמחים , באינטנסיביות ובקצב מהיר של פעולות ועשייה שלא תמיד מטיבות עמנו, לאלה מצטרפים שורה שלמה של קונפליקטים,זרזים, טריגרים אשר יוצרים מצב של חוסר איזון וחוסר הרמוניה בנינו לבין עצמנו , בנינו לבין הסביבה, בין הנפש שלנו לפיזי שלנו, בין המנטאלי שלנו לבין הפיזי. ובנוסף לאלה מתווספים חומרים אנרגטיים וכימיים אשר יוצרים אצלנו כאוס .  
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 78 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה