שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת ילדים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת ילדים
 
מאמר הסבר על גמילה מחיתולים אשר מפרט כיצד תזהו מקרים של ילדים שלא נגמלו או עוברים קושי בגמילה. המאמר מציע דרכי פתרון להחזרת הילד למסלול גמילה תקין בגיל המתאים.
המשך קריאה
הרטבת לילה אצל מבוגרים היא תופעה נדירה אך בהחלט קיימת. היא עשויה לנבוע מסטרס, מתחים ולחצים אך גם מבעיות ברפלקסים. במאמר זה תוכלו לקרוא מה צריך לעשות אם גיליתם שגם אתם נופלים בסטטיסטיקה של הרטבת לילה אצל מבוגרים או שיש לכם מכר או בן משפחה שסובל מכך.
המשך קריאה
במאמר זה נסקור מהי הרטבת לילה וננתח את הבעיה בגישה הפסיכולוגית הקלינית. הרטבת לילה מתרחשת לרוב בקרב ילדים אך עלולה במקרים נדירים להיות גם נחלתם של מבוגרים. במאמר זה אנו מביאים את הסימפטומים לבעיה ומציעים פתרונות קליניים עבורה.
המשך קריאה
מאמר הסבר על זיהוי חרדת האסלה, חרדה בה ילדים גמולי חיתולים חוששים לגשת לאסלה. כתוצאה מהחרדה הם מפתחים הרגל מגונה ולא נוח לעשוצ צרכים בבגדים. המאמר מכווין את ההורים כיצד להתמודד עם הבעיה ולגמול את הילד מתופעה זו.
המשך קריאה
מאמר הסבר על הקשר בין ביקורת הורית שלילית לקשיים להיגמל מטיטולים. המאמר הנו מאמר הדרכה הורית שמוננעת חוסר הצלחה בגמילה. המאמר גם מספק טיפים להיגיינה נכונה מול תינוקות שעומדים להיגמל בשביל להקנות לעצמם הרגלים בטוחים וחפים מזיהום.
המשך קריאה
מאמר זה עוסק בהרטבות לילה אצל ילדים. המאמר הנו כתב עת הדרכה להורים אשר לומדים לזהות את הסימפטומים לכך ולספק מענה מהיר. כמו כן, מובאים טיפים מעולם הפסיכולוגיה הקלינית.
המשך קריאה
איך צמח הליקוריץ יכול להציל מאות חולי סוכרת וטרשת העורקים? 
המשך קריאה
אפשר לראות היום כי בעיית קשב וריכוז זו דבר אשר מטריד רבים. לפיכך כל אחד מכם יכול לדעת כי במידה והוא סובל מהדבר, אין הוא לבד. כל אחד מכם אשר יהיה מעוניין להתמודד עם בעיית הקשב והריכוז בצורה נכונה יוכל לדעת כי השלב הראשון מבחינתו יהיה לגשת אל אבחון.
המשך קריאה
אין דבר מורכב יותר להורים מאשר להבין שהילדים שלהם, היקרים והאוהבים, סובלים מאוטיזם ברמות שונות. לכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם גם אתם תוהים מה עליכם לעשות וכיצד תוכלו לעזור לילדים שלכם.
המשך קריאה
ילדים חווים את העולם בצורה שונה ממבוגרים. הכל חדש להם, הם לומדים המון דברים חדשים מידי יום, ומרגישים כל רגש בפעם הראשונה
המשך קריאה
1-10 מתוך 26 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה