שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2177
מאמרים: 7113
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת ילדים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת ילדים
 
אפשר לראות היום כי בעיית קשב וריכוז זו דבר אשר מטריד רבים. לפיכך כל אחד מכם יכול לדעת כי במידה והוא סובל מהדבר, אין הוא לבד. כל אחד מכם אשר יהיה מעוניין להתמודד עם בעיית הקשב והריכוז בצורה נכונה יוכל לדעת כי השלב הראשון מבחינתו יהיה לגשת אל אבחון.
המשך קריאה
אין דבר מורכב יותר להורים מאשר להבין שהילדים שלהם, היקרים והאוהבים, סובלים מאוטיזם ברמות שונות. לכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם גם אתם תוהים מה עליכם לעשות וכיצד תוכלו לעזור לילדים שלכם.
המשך קריאה
ילדים חווים את העולם בצורה שונה ממבוגרים. הכל חדש להם, הם לומדים המון דברים חדשים מידי יום, ומרגישים כל רגש בפעם הראשונה
המשך קריאה
מכון להתפתחות הילד, מבצע אבחונים של ילדים, ובמידה ויש בעיה בהתפתחות הוא מציע תוכנית טיפולים לשיפור המצב הנוכחי.
המשך קריאה
רבים מאתנו גדלים על מיתוסים שונים מהחיים, אם זה על מציאת בן זוג, אכילה ותזונה, ספורט והרזיה, עיצוב הבית וכדומה. אבל במאמר הזה נדבר על מיתוסים מחדר השינה, ונראה לכם שאין כל אמת בהם.
המשך קריאה
כף הרגל מהווה איבר רב חשיבות, אך אם חשים בו בכאבים ומיחושים זה עשוי להשפיע על כל ההתנהלות וזאת כיוון שע"י דריכה על כף הרגל אנו מבצעים אחוז ניכר מהפעולות הרגילות
המשך קריאה
הומיאופתיה היא שיטה טבעית, מקובלת במסגרת הרפואה משלימה ורווחת במסגרתה מזה שנים, לטיפול במגוון גדול של תופעות נפשיות וגופניות שונות. טיפול הומיאופתי נמצא יעיל בשיפור מצבם של מטופלים, מהם מי שהשינוי שהוא חולל באיכות חייהם הוא דרמטי. הומיאופתיה היא טיפול המתאים למבוגרים, לנוער ולילדים. רופאה בעלת רקע מדעי עשיר, בעלת ותק וניסיון, שהשתלמה אצל הטובים שבהומיאופתים בעולם,  מציעה טיפול הומיאופתי בילדים באופן המסייע להם להבריא ולהתחזק. טיפול זה הוכח זה מכבר ביעיל במצבים משבריים בפרט ובמצבים כרוניים בכלל.
המשך קריאה
מאמר זה יסביר מדוע מדרסים אורטופדיים הם חשובים לבריאות ולהתפתחות הילדים. נפרט כאן מהם בעיות כף הרגל הנפוצות ביותר אצל ילדים, למה הן גורמות וכיצד ניתן למנוע אותן, נסביר מהם המדרסים הכי טובים לילדים ואיך בוחרים מדרסים לילדים ונסביר מאילו גילאים הכי נכון להתאים מדרסים לילדים.
המשך קריאה
לאורך כל השנים לפי נסיוני מצאתי שרוב המקרים , הסיבה היא שינה מוקה מאוד. טיפול טבעי מתאים מאוד בדר"כ הוא שילוב של טיפול בהומאופתיה ובצמחי מרפא . חשוב לציין שלפני שמתחילים בטיפול לאבחון אצל מומחה בהומאופתיה וצמחי מרפא שיאבחן את הצמחים ההומאופתים הנכון כדי לא לגרום לנזקים במערכת השתן ובמערכת השינה... בעיקר יש טיפול בבעיות של הרטבת לילה אצל ילדים, טיפול שיכול לקחת בין חודש ימים עד שישה  חודש או במצבים קשים אפילו של שנה אך בדר"כ ברוב המקרים אפשר להצליח בטיפול לילדים הסובלים מהרטבת לילה.
המשך קריאה
  נזלת אלרגית היא ריאקציה מופרזת של מערכת החיסון בגופנו כתגובה למרכיבים גורמי אלרגיה הנובעים מפרוות בעלי חיים, אבקנים של בצמחים, או מרכיבים כימיים איתם אנו באים במגע, שגופינו מזהה אותם כחומרים המהווים סכנה ורעילים, וכפעולה נגדית, הגוף מאפשר שחרור היסטמינים הגורמים לתופעות לוואי לא מעטות כמו דלקות עיניים, גודש באף, בעיות בדרכי הנשמה, ועיטושים רבים. מחקרים מראים כי קרוב לעשרים אחוזים מן האוכלוסייה בעולם המערבי לוקים באלרגיות והגורמים לתופעה הם לרוב שילוב של סביבה ותורשה. עוד הציגו מחקרים כי הסיכוי שאדם, שקרובי משפחתו מדרגה ראשונה לוקים באלרגיה, ילקה אף הוא במחלה, הוא מעל לשבעים אחוזים. מעבר לגורם הגנטי קיים גם הגורם הסביבתי שעשוי לעורר ולהעצים את תופעת האלרגיה. לרוב התפרצות האלרגיה לראשונה מתרחשת בגילאי שמונה עד אחד עשרה, ואולם האלרגיה עשויה גם להתפרץ לראשונה בכל גיל. את האלרגיות ניתן לסווג לשתי קטגוריות: עונתית המוכרת גם כקדחת השחת,  והאלרגיה הרב שנתית, שבניגוד לקדחת השחת היא נמשכת לאורך כל השנה.
המשך קריאה
1-10 מתוך 19 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה