שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת ילדים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת ילדים
 

הדברת עכברים ומזיקים אחרים


mata rotze
 
 
מזיקים מסוגים שונים הנם תופעה נפוצה ביותר ממחצית מהחצרות והדירות במדינה, ובינינו אין ממש הבדל אם חיים בקוטג מהמהם באזור נחשק או בכלל בדירה מוזנחת באופקים. ישנם המון סוגים של פרוקי רגלים ומזיקים שחיים בבתים שלנו, בע''ח כמו: העכברים המצוים, מקקים ואף נחשים.

הסוגיה המהותית היא לא אחרת מכיצד מסלקים אותם? המענה לשאלה הנ''ל הוא מורכב. הוא תלוי בזן של בע''ח והיקף בעית ההתרבות. בכל אופן מה שכדאי שתבינו הוא שצריך עוד בהתחלה לעצור את הבעיה.

הדברת עכברים

בטיפול בטפילים, במקביל לעניינים דומים אחרים בחיינו, קיימים הרבה רעיונות שימושיים. אבל בהתחלה, כדאי ואף הכרחי להפנים שבמציאות שלנו חלק ניכר מהטיפים לאו דווקא יתאימו בכל דירה ומעבר לזה, אני ממליץ להתאים את ההצעה תוך התחשבות בתכונות המכרסם שרוצים להדביר.

פעילויות מנע

תרופות סבתא -
נכתבו שפע של רעיונות השייכים לקשת זו, לדוגמא תבלינים וחומרים מסויימים אומתו כיעילים להפליא: מלח וקינמון עוזרים רבות ע''מ להפטר מחיפושיות ונמלים קטנות שמטיילות להן כדרך קבע בארונות האמבטיה.

טיפול נקודתי - ענף זה מאגד בתוכו לא מעט חומרים שימושיים שיסייעו לכם: חומרים שתכליתם היא לריסוס בייתי ואף טובים ללהדברת הגינה. כדאי מאוד ואף מהותי שתבינו שלרוב הם במקרה הטוב הקלה זמנית, והבע''ח נוטים לרוב לחזור לאחר זמן לא רב.

מדביר מוסמך - מענה מסוג זה הנו לדעת מומחים המומלץ ביותר כיום. זה אמור להיות יקר יותר אבל חשוב מכך אמור, ברוב הפעמים, לפתור את הסוגיה מהשורש. כיום יש מספר גדול של מדבירים במקצוע הזה אך עם זאת לאו דווקא כולם מקצועיים.

אז מי טוב?

בבואכם להזמין במהירות מדביר יש צורך שתבררו 3 נושאים:

עלות ההדברה - השוק הזה מכיל ים של חברות, כך ישנה אופציה שתקבלו מחיר אטרקטיבי.

רישיון עיסוק - סופר חשוב לוודא שאכן יש לאיש המקצוע רישיון הדברה (בתוקף), ובנוסף גם כן, שנעשה ריסוס רק עם חומרים רעילים ככל המעט וכמובן גם שהיו אפקטיביים.

אחריות מלאה - רובם המכריע של המדברים (שבאמת נחשבים כטובים) מציעים אחריות מלאה לטווח זמן קבוע על שירותם, לכן כדאי לכם לקבוע עם אלו שנותנים אחריות.

להתכונן מראש

ברור שיש לא מעט סידורים מקדימים שמומלץ בחום לתכנן טרם הגעת המדביר. וזאת ע''מ לקצר ולהוריד אתאורך העבודה ומעבר לזה, בשביל שתהיו מרוצים מהתוצאה.

אם הריסוס מתרחש במתחם סוגור יש חשיבות לטפל בפנים הבית ע''פ מתווה זה - איסוף והחבאת אוכל גלוי במקום שלא ירוסס, לאסוף בגדים ולוודא שאין אבק עוד טרם ההדברה.

כמובן אם אתם צריכים ריסוס בשטח החיצוני לבית יש צורך לקבץ כלי גינה ועבודה שנמצאים בגינה שלכם, ומהותי עוד יותר לדאוג מראש שהחברה משתמשת בחומרים ידידותיים לצמחייה.

אם אתם בעלים של חתלתול הכרחי להתכונן ולדאוג למקום נקי מריסוס לכיום לאחר ההדברה תלוי בהדברה.

לא חסרים רעיונות יצירתיים מגוונים בספקטרום הרחב הזה, ואם אתם מחפשים מידע ואנפורמציה אחרים? מידע נוסף ב-http://www.avi-amadbir.co.il/?p=402.

דאגה לסביבה

היבט מרכזי שחשוב לי לציין הוא ללא ספק האחריות הסביבתית. ודאי שרוב האנשים רוצים ומשתוקקים להדביר, כמה שיותר מהר, את המכרסמים והמזיקים המעצבנים שמהלכים בגינה שלנו, אולם אל לנו לשכוח שבמאמצינו למחות מפני האדמה מזיק אחד אנחנו מסוגלים לפגוע גם בחיות ובעצים אחרים ואף בבני אדם, לכן אתם צריכים לקבל החלטות בצורה שקולה.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה