שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת ילדים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת ילדים
 

הסרת שיער בלייזר מהרגליים


פורטל בית משותף

המוקד לדייר מבית פורטל בית משותף הינה מערכת לאיתור בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים המספקת בעלי מקצוע עבור דיירים בבתים משותפים וועדי בתים משותפים בכל הארץ.

 

המוקד לדייר מספק לדיירים ולוועדי הבתים בעלי מקצוע במגוון תחומי הבית והבית המשותף.

 

פורטל בית משותף הינו אתר ותיק וייחודי המשרת את קהילת הדייריםוועדי הבתים בישראל משנת 2004. מתוקף כך אנו מקבלים עשרות פניות של צרכניםבכל יום במגוון רחב של תחומים ומכל חלקי הארץ.

 
 

כולנו חולמים על גוף מושלם. אנחנו חיים בעידן שמקדש את היופי והאסתטיקה ורוצים להיות הכי יפים, הכי רזים, הכי שזופים והכי... חלקים. בשנים האחרונות הופכת פופולארית יותר ויותר שיטת הסרת השיער מהרגליים (ובכלל – מחלקים רבים בגוף) בלייזר. אז איך עובדת הסרת השיער בלייזר?


כל שערה צומחת מתוך זקיק שיער אשר נמצא תחת העור. זקיקי השערה האלו מכילים מלנין בכמות גדולה יותר מאשר העור. המלנין הוא למעשה החומר שמשפיע על דרגת כהות (או בהירות) העור והשיער. המלנין הוא החומר הקולט את האור.


הסרת שיער בלייזר מתבצעת על ידי קרני לייזר (למעשי קרני אור) ממוקדות אשר נשלחות מן המכשיר אל האזור בו רוצים להסיר את השיער. כיוון שהשיער כהה יותר מן העור – יש בו יותר מלנין – זקיק השערה הוא שיקלוט את קרן הלייזר, והעור למעשה לא ייפגע. זקיק השערה יישרף והעור לא.


טיפול לא נכון (קרני לייזר בעוצמה לא מתאימה וכו') עשויים לגרום לכוויות על העור. כפי שניתן להבין מההסבר לעיל, מי שחשופים יותר לכוויות כתוצאה מהסרת שיער בלייזר הם בעלי עור כהה יותר (כיוון שבעורם יותר מלנין – אשר קולט יותר אור). אבל, כיום מכונים מקצועיים ואמינים להסרת שיער בלייזר יודעים להתאים את הטיפול הנכון בהתאם לנסיבות האישיות של המטופל או המטופלת.


נקודה נוספת חשובה בנוגע להסרת שיער בלייזר היא שבכל רגע נתון רק מספר מאוד נמוך של זקיקי שערה (בערך כחמישה אחוז) פעילים, וזו הסיבה אשר בגינה כאשר הולכים לבצע הסרת שיער בלייזר, יש לעבור מספר טיפולים (בדרך כלל עד 12 טיפולים) ולא ניתן להסיר את כל השיער בטיפול אחד בלבד.


כמובן שלפני שמחליטים על הסרת שיער בלייזר יש לגשת למכון להסרת שיער אשר יש לו ניסיון וידע, והוא אמין וניתן לסמוך על בעלי המקצוע העובדים בו, כיוון שכפי שניתן להבין – ישנם הבדלים ביעילות הטיפול וכן בסוג הטיפול אשר יש לבחור, בהתאם לגוון העור וגוון השיער של המטופל/ת. במטופלת כהת עור יש לטפל אחרת מאשר במטופלת בהירת עור. מכוני הסרת שיער בלייזר מקצועיים ואמינים יידעו לספק לנו את האינפורמציה הנכונה ולטפל בנו בהתאם לצרכים שלנו ולא בהתאם ליעילות שלהם כמכון הסרת שיער.
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה