שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת ילדים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת ילדים
 

טיפול הומאופתי בילדים


Bhs group
 
 

הומאופתיה היא שיטה טבעית, מקובלת במסגרת הרפואה משלימה ורווחת במסגרתה מזה שנים, לטיפול במגוון גדול של תופעות נפשיות וגופניות שונות. טיפול הומאופתי נמצא יעיל בשיפור מצבם של מטופלים, מהם מי שהשינוי שהוא חולל באיכות חייהם הוא דרמטי.

הומאופתיה היא טיפול המתאים למבוגרים, לנוער ולילדים. רופאה בעלת רקע מדעי עשיר, בעלת ותק וניסיון, שהשתלמה אצל הטובים שבהומאופתים בעולם,  מציעה טיפול הומאופתי בילדים באופן המסייע להם להבריא ולהתחזק. טיפול זה הוכח זה מכבר ביעיל במצבים משבריים בפרט ובמצבים כרוניים בכלל.

מה  שמקל על הילדים ועל הוריהם להיפתח לטיפול זה הוא הידע המקצועי העשיר, אשר עדות לו ניתן לראות במגוון תעודות ההסמכה של ההומאופתית, והיחס האישי החם, הקשוב והסובלני שלה לכל מטופל.

תמציות המופקות מחומרים טבעיים בלבד ואינן מהולות בשום  מרכיב לא טבעי מהוות ערובה לכוח החיוּת הרב הטמון בהן.

מה הן הבעיות שבהן מסייע הטיפול האומיאופתי?

דלקות חוזרות ונשנות ובהן, בין השאר: גרון, אוזניים ריאות ועוד.

כאבי ראש ומיגרנות

בעיות בנשימה ואסטמה

חרדות ודיכאונות

עצירות, שלשולים, מעי רגיז ועוד

בעיות התנהגותיות שונות

 בעיות קשב וריכוז

הפרעות שינה

 גמילה

זאת ועוד, ומצד שני....

אין צורך באנטיביוטיקה וממילא אין חשיפה לתופעות הלוואי הכרוכות בשימוש בתרופות. אחד היתרונות העיקריים והמובהקים של הטיפול ההומאופתי הוא בהיותו טיפול שורש. הוא אינו מטפל בתסמינים אלא בסיבות להופעתם, בגורמים להיווצרותם. הורים לילדים שקיבלו טיפול הומאופתי עשויים להעיד על ההצלחה שלו בתופעות כגון: הפרעות קשב וריכוז, הפרעות שינה, הרטבה, בעיות בעור, אלרגיות ועוד.

הומאופתיה לילדים היא שיטה טיפולית, אשר תוצאותיה ניכרות זמן קצר בלבד לאחר התחלת הטיפול. הגוף והנפש מתגייסים להאצת תהליך הריפוי וההבראה.

הומאופתית מקצועית ועתירת ניסיון יוצרת קשר טוב וחם עם הילדים בפגישה ראשונית, שבה היא עורכת היכרות יסודית עמם. התרופה (רמדי) עשויה להינתן בטיפות או אף בסוכריות מציצה. ילדים נענים לטיפול ברצון. היווכחותם בשיפור ניכר שלו מעודדות אותם להמשיך בו ככל שיידרש.

מענה טיפולי כולל

עיניכם הרואות והקוראות עדות: הומאופתיה לילדים מכסה כמעט כל תחום אפשרי בבריאות הילד או בליקוייה. מחלות ילדות קלאסיות, מסורתיות וצפויות, ניתנות לטיפול מיטבי באמצעות תמצית הומאופטית. העדר כל תופעות לוואי, הקלות והפשטות שבה ילדים בולעים את התרופה והורים הנוכחים לדעת כי השפעתה מהירה  הופכות אותה לשיטה טיפולית המועדפת על מספר גדל והולך של הורים עבור ילדיהם.

בקליניקה טיפולית שבה מתבצעת פגישת ההיכרות הראשונית תוכלו לקבל מידע מפורט על אודות השיטה ותשובה לכל שאלה. אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת ולקבל מענה מקצועי ואנושי בכל שעה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה