שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת ילדים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת ילדים
 

טיפת חלב


Nimrod Dak

Vshape תזונה,חיטוב הגוף וטיפים.

 
 

טיפת חלב

מזל טוב – אתם בהריון, שמחים, מאושרים ונרגשים לקראת השינוי של חייכם אבל גם מוטרדים ומלאי חששות. קניתם כבר את כל הספרים, דברתם שעות עם כל ההורים הצעירים שאתם מכירים, ואתם עורכים תצפיות על כל תינוק שאתם רואים, אבל אתם עדיין מרגישים שאתם צריכים יד מכוונת? טיפת חלב הוא בדיוק המקום עבורכם.

טיפת חלב הן מרפאות מטעם משרד הבריאות המצויות בכל רחבי הארץ, אליהן ניתן לפנות באופן חופשי ללא הבדל בין קופות החולים. טיפת חלב מעניקה מעקב אחר שלבי ההיריון והשנים הראשונות של חיי התינוק (עד גיל שלוש). דרך חיסונים, בדיקות שמיעה וראייה, שקילה, ובדיקות התפתחותיות של עקומת הגדילה. בנוסף ניתנות בסניפים הדרכות, הרצאות והנחיות אישיות של כל הקשור בהורות ובהתפתחות השכלית, הפיזית והנפשית של התינוק. נושא נוסף שטיפת חלב מטפלת בו הוא תחום הפוריות על כל גווניו – בדיקות, טיפולים, מרפאות ורופאים מומחים, ובכלל כל מה שחשוב לבניית חיי משפחה תקינים ובריאים. 

בנוסף מקפידה טיפת חלב לעדכן את קהל ההורים בהנחיות חשובות ואקטואליות ובמגמות בריאותיות וחברתיות, כמו לדוגמה עידוד הנקה, גמילה מחיתולים ועוד שלל טיפים ונושאים. 

אחד היתרונות של טיפת חלב הוא המפגש החברתי עם הורים צעירים ועם ילדים ותינוקות בגילאים שונים, אשר יוצר חברויות והזדמנויות לברר ולשוחח על המכנה המשותף של כולם – התינוקות שלנו. יתרונות נוספים הם קבלה של טיפול ומענה מקצועי לכל אורך שעות היממה מאחיות המוסמכות לנושא. האווירה המאפיינת את הסניפים השונים נעימה במיוחד ואינה דומה לאווירה בבתי חולים, מה שחשוב במיוחד שמדובר בילדים קטנים.

טיפת חלבממש לא נשארת מאחור ומפעילה אתר אינטרנט כמו כל מוסד גדול, אשר בעזרתו תוכלו להתעדכן בכל שירותיה השונים, בכתובות סניפים ואף לקבל מידע רב שחשוב לכל הורים טריים,החל מזכויות נשים בזמן ההיריון ולאחר הלידה, דרך הנחיות רפואיות ועד אפילו לאופנת תינוקות. בנוסף תוכלו למצוא פורום מומחים שפעיל לאורך כל שעות היום ולהתייעץ עם רופאים והורים אחרים.

אז מיד לאחר שסיימתם לספר לכולם את החדשות הטובות, ועוד לפני שהתחלתם לבחור שמות, בררו היכן נמצא סניף טיפת חלב הקרוב לאזור מגוריכם. ושוב – מזל טוב!

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה