שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת ילדים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת ילדים
 

ילדים אוטיסטים


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 
ילדים אוטיסטים

אין דבר מורכב יותר להורים מאשר להבין שהילדים שלהם, היקרים והאוהבים, סובלים מאוטיזם ברמות שונות. לכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם גם אתם תוהים מה עליכם לעשות וכיצד תוכלו לעזור לילדים שלכם. עם זאת, הדבר הכי חשוב שצריך לדעת על ילדים אוטיסטים זה שהם פשוט זקוקים לעזרה ולתמיכה ולכן אנחנו, ההורים, לא יכולים להתעלם מהמצב. הרבה הורים מבלים חודשים ארוכים בשלב ההכחשה ומנסים להאמין ש"יהיה בסדר" אך ברוב המקרים לא מדובר על בעיה שתחלוף מעצמה. לכן חשוב להבין שהאבחון זה השלב הראשון שחובה לעבור כי רק אחרי שנאבחן את הילד נוכל להבין איך בדיוק לעזור לו ואיזו תוכנית טיפולים תתאים לו.

מתאימים את הטיפול לילד

בעבר כל הנושא של ילדים אוטיסטים לא היה מפותח כמו שהוא היום והנטייה העיקרית הייתה להתאים את הילד לטיפול. היום, לעומת זאת, זה כבר ממש לא כך שכן היום ברור שהדברים עובדים בצורה שונה: הטיפול חייב להתאים לילד ולא להפך. בנוסף לכך, כיוון שיש אחוזים ניכרים מהאוכלוסייה שסובלים מרמות שונות של אוטיזם ניתן לראות שמושקעים בנושא הזה לא מעט משאבים. משמעות הדברים היא שניתן למצוא בימינו מגוון רחב של טיפולים כך שלכל ילד יש אפשרות להתאים בסופו של דבר את הטיפול היעיל ביותר עבורו. אומנם זה נכון שיש מקרים שבהם לא נוכל לרפא את המצב אך שיפור זה בהחלט משהו שאפשר לשאוף לו ולהשיגו כך שכדאי שתתחילו לסייע לילדים שלכם עוד היום.

לאיזה מכון כדאי לפנות?

בד בבד עם עליית המודעות לנושא הזה קמו להם לא מעט מכונים שונים שבהם ניתן לעשות אבחונים לילדים ואף להציע לכם דרכי טיפול שונות. עם זאת, לא בכל מקום כזה הילדים שלכם יקבלו את הטוב ביותר ולא כל המכונים מומלצים באותה מידה. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק, להשוות ולראות לאיפה בדיוק אתם פונים כי עדיף שאנשי מקצוע טובים ילוו אתכם לכל אורך הדרך כבר מהרגע הראשון. הטיפול בילדים אוטיסטים דורש זמן, תשומת לב והרבה אמונה כך שעדיף לעשות זאת בעזרת אנשי המקצוע המנוסים ביותר שיש. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה