שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת ילדים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת ילדים
 

יש מכונים רבים של פילאטיס בתל אביב


מעיין זלי

מעיין זלי

 
 

ישנו אימון אשר הוא קל אך עוזר בשמירת מראהו והבריאות שלנו בנוסך לכך הגוף יהיה יפה וחטוב הרי זהו אימון פילאטיס או פילאטיס מכשירים. כיוון שהאימון של פילאטיס וגם של פילאטיס מכשירים נעשה כה נפוץ בתקופה האחרונה ניתן לראות כי כל יום  נפתחים מכונים רבים של פילאטיס בתל אביב לכן אנו צריכים לבדוק מספר דברים לפני שנבחר היכן ללכת על מנת לבצע אימון של פילאטיס

כיצד יש לבחור מכון של פילאטיס בתל אביב אשר הוא עונה על צרכינו:

1)         מרחק של  הסטודיו מן הבית – צריך לבדוק בחשבון מהו המרחק של סטודיו פילאטיס בתל אביב מן ביתנו.

2)         זמינות השיעורים – צריך לבדוק באיזה ימים ובאיזה שעות יש שיעור של פילאטיס או של פילאטיס מכשירים.

3)         מהי המרה המקצועית – יש לבדוק האם המנחים אשר עובדים בסטודיו הם מוכרים, מהו נסיונם, מקצועיים מהו הוותק אשר יש להם בתחום של אימון פילאטיס, האם הם מתמחים באימון רק של פילאטיס או גם של פילאטיס מכשירים.

4)         כמה אנשים מתאמנים בקבוצה – יש לבדוק כמה אנשים אשר מתאמנים בקבוצה בשביל שנדע האם עבורנו זה יותר מידי אנשים או מעט מידי אנשים או שזהו בדיוק מספר האנשים אשר אנו רוצים  שיהיו על מנת שנוכל לקבל.

5)         תנאי הסטודיו – צריך לבדוק מהי התקופה אשר אליה אנו נרשמים, יש לשאול אם אנו רוצים לקחת הפסקה האם ניתן לעשות זאת וכמה זמן מראש יש להודיע על כך, האם ניתן יהיה לבצע השלמה של שיעורים, האם המחיר הוא עבור חודש או לפי כל שיעור שנבוא.

6)         באיזה אולם – יש לבדוק באיזה אולם מועבר אימון פילאטיס בתל אביב.

7)         כמות המכשירים ברשות הסטודיו – צריך לבדוק מהו מספר המכשירים יש ברשותו של הסטודיו, חשוב לבדוק האם מספר המכשירים אכן תואם למספר המתאמנים באימון של פילאטיס מכשירים או פילאטיס.

8)         סוגי פילאטיס – ישנם סוגים שונים של פילאטיס בתל אביב יש פילאטיס מכשירים או פילאטיס רגיל, אימון פילאטיס לאחר לידה, פילאטיס מזרונים ועוד, צריך לבדוק אילו סוגים של שיעורי פילאטיס מועברים בסטודיו.

כיום ישנם מקומות רבים אשר אפשר לעשות אצלהם אימון של פילאטיס, אך חשוב לבדוק לפני שאנו בוחרים את הסטודיו שבו נבצע את אימון הפילאטיס מספר דברים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה