שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2412
מאמרים: 7398
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת ילדים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת ילדים
 

כך תזהו הרטבת לילה אצל מבוגרים ותדעו כיצד לטפל בה


מילים שוות

מילים שוות זהב,

https://www.facebook.com/goldenWordsIL/

 
 
בריחת שתן היא תופעה ידועה בקרב מבוגרים מעל גיל 60, ומיעוטם סובלים גם מהרטבת לילה: 2% מהם אם נהיה מדויקים. זו בעיה שעשויה לגרום להלם אך ניתן לבודד את משתניה ולטפל בה. בטרם ניגש לספרות הפסיכולוגית הקלינית, השלב הראשון של האדם המבוגר יהיה לבדוק את דרכי השתן שלו אצל רופא מומחה כדוגמת אורולוג.
 
התחושה של חוסר אונים, הינה תחושה ידועה בקרב מבוגרים אשר סובלים מהרטבה, אך כדאי לא רק לסמוך על בעל מקצוע שיסייע לבעיה, כי אם להשתדל ולאמן את שלפוחית השתן באמצעות תרגילים יעילים כגון תרגילי קיגל וכדומה. אין צורך לחיות ולסבול מתופעת הרטבת לילה אצל מבוכרים לכל החיים, גם אם לא ניתן להירפא מתופעה זו, קיימים מוצרי ספיגה ליום וללילה שעשויים לתת תחושה טובה והרגשת ביטחון .
 
תרגילי קיגל מסייעים לאימון שלפוחית השתן אצל מבוגרים. כמוהם, קיימים מוצרי ספיגה שלא פ]ותרים את הבעיה אלא רק מסייעים להתגבר עליה ברמת הנקודתית באמצעות פסיגה. גמילה מהרטבת לילה יכולה להיעשות רק אצל פסיכולוג קליני מומחה  הרטבת לילה אצל מבוגרים.
 
נערים הסובלים מהרטבות לילה
 
אצל נערים ישנן כמה תופעות של זליגת שתן: פעילות יתר של שלפוחית השתן, או מה שנקרא במחוזותינו 'שלפוחית רגיזה'. בתופעה זו הנער חש תעתים תכופות שהוא צריך לרוקן את השלפוחית ובחלק מהמקרים הוא דולפת עוד לפני שהוא מגיע לתא שירותים בו הוא יכול לעשות זאת. הרטבת לילה אצל נערים עשויה להיגרם בעת שיעול, סחיבת מוצרים כבדים ועוד. בקרב נשים, צניחת רחם עשויה לנהביא לאי שליטה על שלפוחית השתן.
 
הימנעות ממה שעשוי לעורר הרטבת לילה בקרב גילאי הגילים המבוגרים
 
צריכת כמות גדולה של קפאין, צבע מאכל, סבכרת שאינה מטופלת וחוויית לחץ ומתח גבוה עשויים להחיש את הרטבת הלילה. הימנעות ממשקאות אלו, ומהתנהגויות פסיכולוגיות אלו, תסייע בשליטה על מצב השלפוחית, ואיכות חייהם תשתפר עוד בטרם נגשו לטפל בבעיה במרפאה. מרפאתו של ברוך קושניר היא אחת מהוותיקות והמנוסות בתחום. מעל 25 שנות ניסיון של כל סוגי הטיפולים בהרטבות לילה יסייעו גם לכם להתגבר על בעיה זו. תוצאות מוכחות!
 
ד"ר קושניר משתמש במכשור מתקדם ובמתודות פסיכולוגיות מוכחות בשביל לטפל בבני נוער ובמבוגרים כאחד שסובלים מהרטבת לילה. מחוברת נוסחת טיפול אישית לכל מטופל.
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה