שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת ילדים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת ילדים
 

מדרסים אורטופדיים לילדים


דפנה

 אמא במשרה מלאה לשני ילדים מדהימים, חובבת לייפסטייל, חידושים לבית ולגן ותזונה נכונה.
מנצלת את מעט זמני הפנוי בכדי לכתוב ולתעד את תחומי העניין וחוויות היומיום העוברות עליי ועל סובביי.
באהבה :)

 
 

אין עוררין על כך שמדרסים אורטופדיים משפרים את איכות ההליכה ומסייעים לפתח יציבה נכונה. המודעות לחשיבותה של יציבה נכונה גברה מאוד בשנים האחרונות, ואם בעבר השימוש במדרסים נחשב לנחלת חלקם של מבוגרים בלבד הרי כיום ידוע שיש חשיבות רבה לשימוש בהם בגילאים מוקדמים ביותר. רוב הילדים מפתחים יציבה בריאה באופן טבעי, אך בשנים האחרונות התגלה שככל שהשימוש במדרסים איכותיים מתחיל מוקדם יותר, כך גדל הסיכוי ליציבה בריאה יותר.

דפוסי היציבה וההליכה הטבעיים של  כל אדם מתגבשים בגילאים מוקדמים ביותר ועל מנת לסייע להתפתחות התקינה שלהם מומלץ להתאים מדרסים אורטופדיים לילדים מגיל צעיר. כיוון שלא כל סוגי הנעליים מיוצרים על פי סטנדרטים זהים וקשה להבטיח את איכות היציבה בכל נעל, ניתן להשתמש במדרסים אורטופדיים וליהנות ממקסימום תמיכה בכל פעילות ובסוגים שונים של נעליים. ניתן להעביר מדרסים לילדים מנעל לנעל וכך לשמור על איכות היציבה בכל פעילות.

גיבוש דפוסי היציבה

ניתן להתאים מדרסים אורטופדיים לילדים משתי סיבות עיקריות : תיקון בעיות מולדות או ליקויים שהתפתחו לאחר הלידה ביציבה מחייב התאמת מדרסים מקצועיים. לעומת זאת, אם אנו שואפים להבטיח את המשך ההתפתחות התקינה של היציבה וההליכה של ילדנו נזדקק למדרסים אורטופדיים בעלי מבנה אחר. אחד האלמנטים החשובים ביותר ברכישת מדרסים אורטופדיים לילדים הינו ההתאמה האישית למבנה כף הרגל הייחודי של כל ילד.

במסגרת תהליך המדידה נלקחות המידות המדויקות ומונפקת תבנית כפות הרגליים שתשמש להכנת מדרסים אורטופדיים שיתאימו בדיוק למבנה כפות הרגליים של הילד. אין ספק שמומלץ מאוד לרכוש מדרסים אורטופדיים לילדים אך ורק בהתאמה אישית על מנת להבטיח את התאמתם המלאה וכדי להבטיח את התפתחותם התקינהשל דפוסי יציבה בריאים וטבעיים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה