שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2412
מאמרים: 7398
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת ילדים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת ילדים
 
מכון להתפתחות הילד, מבצע אבחונים של ילדים, ובמידה ויש בעיה בהתפתחות הוא מציע תוכנית טיפולים לשיפור המצב הנוכחי.
המשך קריאה
רבים מאתנו גדלים על מיתוסים שונים מהחיים, אם זה על מציאת בן זוג, אכילה ותזונה, ספורט והרזיה, עיצוב הבית וכדומה. אבל במאמר הזה נדבר על מיתוסים מחדר השינה, ונראה לכם שאין כל אמת בהם.
המשך קריאה
כף הרגל מהווה איבר רב חשיבות, אך אם חשים בו בכאבים ומיחושים זה עשוי להשפיע על כל ההתנהלות וזאת כיוון שע"י דריכה על כף הרגל אנו מבצעים אחוז ניכר מהפעולות הרגילות
המשך קריאה
הומיאופתיה היא שיטה טבעית, מקובלת במסגרת הרפואה משלימה ורווחת במסגרתה מזה שנים, לטיפול במגוון גדול של תופעות נפשיות וגופניות שונות. טיפול הומיאופתי נמצא יעיל בשיפור מצבם של מטופלים, מהם מי שהשינוי שהוא חולל באיכות חייהם הוא דרמטי. הומיאופתיה היא טיפול המתאים למבוגרים, לנוער ולילדים. רופאה בעלת רקע מדעי עשיר, בעלת ותק וניסיון, שהשתלמה אצל הטובים שבהומיאופתים בעולם,  מציעה טיפול הומיאופתי בילדים באופן המסייע להם להבריא ולהתחזק. טיפול זה הוכח זה מכבר ביעיל במצבים משבריים בפרט ובמצבים כרוניים בכלל.
המשך קריאה
מאמר זה יסביר מדוע מדרסים אורטופדיים הם חשובים לבריאות ולהתפתחות הילדים. נפרט כאן מהם בעיות כף הרגל הנפוצות ביותר אצל ילדים, למה הן גורמות וכיצד ניתן למנוע אותן, נסביר מהם המדרסים הכי טובים לילדים ואיך בוחרים מדרסים לילדים ונסביר מאילו גילאים הכי נכון להתאים מדרסים לילדים.
המשך קריאה
לאורך כל השנים לפי נסיוני מצאתי שרוב המקרים , הסיבה היא שינה מוקה מאוד. טיפול טבעי מתאים מאוד בדר"כ הוא שילוב של טיפול בהומאופתיה ובצמחי מרפא . חשוב לציין שלפני שמתחילים בטיפול לאבחון אצל מומחה בהומאופתיה וצמחי מרפא שיאבחן את הצמחים ההומאופתים הנכון כדי לא לגרום לנזקים במערכת השתן ובמערכת השינה... בעיקר יש טיפול בבעיות של הרטבת לילה אצל ילדים, טיפול שיכול לקחת בין חודש ימים עד שישה  חודש או במצבים קשים אפילו של שנה אך בדר"כ ברוב המקרים אפשר להצליח בטיפול לילדים הסובלים מהרטבת לילה.
המשך קריאה
  נזלת אלרגית היא ריאקציה מופרזת של מערכת החיסון בגופנו כתגובה למרכיבים גורמי אלרגיה הנובעים מפרוות בעלי חיים, אבקנים של בצמחים, או מרכיבים כימיים איתם אנו באים במגע, שגופינו מזהה אותם כחומרים המהווים סכנה ורעילים, וכפעולה נגדית, הגוף מאפשר שחרור היסטמינים הגורמים לתופעות לוואי לא מעטות כמו דלקות עיניים, גודש באף, בעיות בדרכי הנשמה, ועיטושים רבים. מחקרים מראים כי קרוב לעשרים אחוזים מן האוכלוסייה בעולם המערבי לוקים באלרגיות והגורמים לתופעה הם לרוב שילוב של סביבה ותורשה. עוד הציגו מחקרים כי הסיכוי שאדם, שקרובי משפחתו מדרגה ראשונה לוקים באלרגיה, ילקה אף הוא במחלה, הוא מעל לשבעים אחוזים. מעבר לגורם הגנטי קיים גם הגורם הסביבתי שעשוי לעורר ולהעצים את תופעת האלרגיה. לרוב התפרצות האלרגיה לראשונה מתרחשת בגילאי שמונה עד אחד עשרה, ואולם האלרגיה עשויה גם להתפרץ לראשונה בכל גיל. את האלרגיות ניתן לסווג לשתי קטגוריות: עונתית המוכרת גם כקדחת השחת,  והאלרגיה הרב שנתית, שבניגוד לקדחת השחת היא נמשכת לאורך כל השנה.
המשך קריאה
חשוב לוודא שאכן יש לאיש המקצוע רישיון הדברה (בתוקף), ובנוסף גם כן, שנעשה ריסוס רק עם חומרים רעילים ככל המעט וכמובן גם שהיו אפקטיביים.
המשך קריאה
  השימוש באביזרים האורטופדיים נפוץ בקרב ילדים, צעירים ומבוגרים בכל רחבי העולם המערבי. הילדים זקוקים לאביזרים בכדי להעניק לשלד העצמות תמיכה מתאימה והכוונה בתהליך הצמיחה. הצעירים משתמשים באביזרים להגנה מפני פגיעות ספורט והתמודדות עם כאבים כרוניים.  הכאבים מופיעים בעקבות ישיבה ממושכת, חוסר פעילות גופנית ונעליים שלא מספקות לעמוד השדרה את התמיכה לה הוא זקוק. מבוגרים בני הגיל השלישי משתמשים במוצרים בכדי להתמודד טוב יותר עם כאבי גב, כאבי ברכיים ושאר בעיות רפואיות. 
המשך קריאה
שימור דם טבורי היא פעולה הטומנת בחובה יתרונות רבים הודות לתאי הגזע האיכותיים המרוכזים בדם הטבורי.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 26 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה