שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת נשים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת נשים
 
אחד היתרונות הכי גדולים של תרגילי פיזיותרפיה בא לידי ביטוי בהתאמה לנשים בטווח רחב של גילאים. תרגילים אלו מתאימים כמובן לגברים, אך הם חשובים לנשים בגלל השפעת על רצפת האגן. למעשה, השילוב בין יתרונות הפיזיותרפיה לבין מאפייני רצפת האגן הוא בעל חשיבות עליונה עבור נשים - ומשפיע על איכות חייהן בטווח הקצר והארוך.
המשך קריאה
חודשי הריון והתפתחות העובר איזה כיף לך, את בהריון, ואת בטח מבלה חלק גדול מזמנך בתהיה מה קורה עם העובר שלך, איך הוא נראה ועד כמה התפתח. אז הנה לך תאור קצר של התפתחות העובר במהלך חודשי הריון, שליש אחרי שליש, לפי חודשי ההריון: חודשי ההריון מחולקים גם ל-3 שלישים, או טריימסטרים, כפי שהם נקראים בשפה המקצועית.  
המשך קריאה
תקופת ההיריון נחשבת לתקופת זמן מבלבלת למדי עבור כל אישה - מצד אחד, ברור שאת שמחה על העובר הקטן המתפתח ברחמך ועל הרחבתה של המשפחה, מצד שני, ההורמונים, החששות, הלחצים והפחדים מפני העתיד עלולים אף הם לבקר אותך באופן תדיר למדי. כמעט כל אישה הרה סובלת ממצבי רוח משתנים במהלך הריונותיה. 
המשך קריאה
גברים שנתקלו בבעיית בעיות זיקפה תהו מזמן אם ניתן לקנות ויאגרה ללא מרשם רופא. וזה לא צירוף מקרים. אחרי הכל, לפני זמן לא רב, ויאגרה לא הייתה למכירה ללא מרשם רופא. זאת בשל העובדה כי מוקדם יותר בבתי מרקחת הוצע רק המוצר המקורי שיוצר על ידי פייזר. אך לאחר תום הפטנט הרשמי, יצרנים אחרים החלו לעסוק בייצור התרופה.
המשך קריאה
כנראה שכולם שמעו על השפעתן של תרופות להגברת העוצמה על גוף הגבר, אך כיצד הויאגרה משפיעה על נשים? זה בעיקר מעניין גברים שרוצים לראות מה קורה אם אישה נוטלת ויאגרה.
המשך קריאה
בדיקת היסטרוסקופיה אבחנתית הינה בדיקה פנימית של חלל הרחם אשר מבוצעת באמצעות היטרוסקופ. היטרוסקופ הינה מכשיר המורכב מצינור בקוטר של בין 1.8-4 מ"מ ובתוך הצינור מושחלים סיבים אופטיים אשר מאפשרים צילום פנימי של תוך חלל הרחם.
המשך קריאה
ישנן המון סוגרי בעיות רפואיות שאנו חייבים לטפל בהם במשך היום. אחת מהבעיות הללו היא בעיה אצל נשים, הנקראת שחלות פוליציסטיות.
המשך קריאה
בשעה טובה, בערכה הביתית הופיעו שני פסים המעידים שאת בהיריון ולמרבה השמחה גם הבדיקה בקופת חולים אישרה תוצאה זו. עכשיו נשאלת השאלה מתי בדיוק החל ההיריון ובאיזה שבוע את נמצאת. תאריכים אלו חשובים לשם קביעת מועד לידה משוער ולשם מעקב אחר התפתחות תקינה של ההיריון, וכך גם לאפשר ביצוע בדיקות היריון שונות במועדן. למען מטרה זו קיימים באינטרנט מחשבוני הריון המספקים באופן מדויק למדי אינדיקציה ליום ההיריון שבו את נמצאת.
המשך קריאה
ניתוח וסטיבוליטיסהינו ניתוח המבוצע להקלה ולטיפול בבעיה הגורמת לכאבים עזים בפתח הנרתיק, כאבים אשר משבשים לאישה את איכות החיים, מונעים ממנה לבצע פעולות רבות ביום יום וגורמים לה סבל רב.
המשך קריאה
אם את סובלת מבריחת שתן ומחפשת את הפתרון המתאים לך ביותר, לחברת דיפנד ישנם מגוון רחב של פתרונות שיכולים להתאים לך לכל מצב, לכל היקף של בריחת שתן ולכל שעה של היום והלילה. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 27 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה