שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2433
מאמרים: 7439
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת נשים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת נשים
 
בדיקת היסטרוסקופיה אבחנתית הינה בדיקה פנימית של חלל הרחם אשר מבוצעת באמצעות היטרוסקופ. היטרוסקופ הינה מכשיר המורכב מצינור בקוטר של בין 1.8-4 מ"מ ובתוך הצינור מושחלים סיבים אופטיים אשר מאפשרים צילום פנימי של תוך חלל הרחם.
המשך קריאה
ישנן המון סוגרי בעיות רפואיות שאנו חייבים לטפל בהם במשך היום. אחת מהבעיות הללו היא בעיה אצל נשים, הנקראת שחלות פוליציסטיות.
המשך קריאה
בשעה טובה, בערכה הביתית הופיעו שני פסים המעידים שאת בהיריון ולמרבה השמחה גם הבדיקה בקופת חולים אישרה תוצאה זו. עכשיו נשאלת השאלה מתי בדיוק החל ההיריון ובאיזה שבוע את נמצאת. תאריכים אלו חשובים לשם קביעת מועד לידה משוער ולשם מעקב אחר התפתחות תקינה של ההיריון, וכך גם לאפשר ביצוע בדיקות היריון שונות במועדן. למען מטרה זו קיימים באינטרנט מחשבוני הריון המספקים באופן מדויק למדי אינדיקציה ליום ההיריון שבו את נמצאת.
המשך קריאה
ניתוח וסטיבוליטיסהינו ניתוח המבוצע להקלה ולטיפול בבעיה הגורמת לכאבים עזים בפתח הנרתיק, כאבים אשר משבשים לאישה את איכות החיים, מונעים ממנה לבצע פעולות רבות ביום יום וגורמים לה סבל רב.
המשך קריאה
אם את סובלת מבריחת שתן ומחפשת את הפתרון המתאים לך ביותר, לחברת דיפנד ישנם מגוון רחב של פתרונות שיכולים להתאים לך לכל מצב, לכל היקף של בריחת שתן ולכל שעה של היום והלילה. 
המשך קריאה
הפריה חוץ גופית - או בשמה הלועזי In Vitro Fertilization - IVFנקראת גם הפריה מלאכותית ובעבר נהגו לכנותה הפריית מבחנה. 
המשך קריאה
לא מעט נשים במערב עוברות ניתוח כריתת רחם. הניתוח מאפשר פיתרון מהיר ובטוח למספר לא מועט של תופעות ובעיות שעלולות לפגוע באיכות החיים של האישה, ואף לסכן את חייה. 
המשך קריאה
השפתיים החיצוניות של הפות שונות מאוד מאישה לאישה ומשתנות עם השנים. שפתיים חיצוניות בולטות עלולות לפגוע באופן משמעותי בביטחונה העצמי של האישה, וניתוח פשוט עשוי לפתור את הבעיה בפשטות.
המשך קריאה
ברוב הפעמים שבהם ניתקל באתרי אינטרנט המציעים לרכוש באמצעותם ויאגרה מסוגים שונים, הפנייה תהיה בעיקר למין הגברי שכן על פי מרבית המחקרים הויאגרה משפרת את הזקפה ואת חיי המין של הגברים בצורה יוצאת דופן ומיידית. אך מה לגבי הנשים? האם הן יכולות להשתמש בויאגרה במקרים של בעיות בחיי המין שלהן? 
המשך קריאה
כיום ישנם סוגי סרטן, פחות מוכרים, אשר יכולים לפגוע בלסת, בלשון, באף ועוד. מכיוון שבמקרים רבים של סרטן, הן בנפוצים והן בנדירים, כמו סרטן הלסת, כרוך הטיפול בהסרה של הגידול בכדי למנוע התפתחות גרורות, מציעה הרפואה טיפולי שחזור המיועדים להקל על האדם החולה או המחלים מהמחלה הקשה הזו. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 22 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה