שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

דיפנד תחתונים סופגים לנשים


אמנון
 
 

מכירה את ההרגשה שאת שומרת סוד? שאת יודעת משהו שאף אחד לא שותף לו? לא מעט נשים מסתובבות עם התחושה הזו בעיקר סביב בעיות כמו בריחת שתן. בריחת שתן שמופיעה על פי רוב בגיל השלישי מעמתת את הנשים עם בעיות אחרות סביב אובדן הזהות הנשית, תחושת חוסר שליטה על לחייהן ותחושת הבושה. חשוב להבין שמדובר על בעיות שאתן מתמודדות נשים רבות, וקשר השתיקה שנוצר סביב בעיות כמו בריחת שתן הוא מה שגורם בדרך כלל להחרפה של תחושת הבושה וחוסר האונים.

להיפטר מהמועקה

נשאלת השאלה מה עושים עם בעיה כזו? כיצד מתמודדים אתה? מה ניתן לעשות וכיצד ניתן להזדקן בכבוד ולהמשיך להרגיש נשית ומושכת. התשובה באופן לא צפוי פשוטה למדי. ניתן כמובן להמשיך לטמון את הראש בחול והתעלם מהבעיה, אלא שבחירה כזו לא תפתור שום דבר אלא רק תחריף את הבעיה ואת התחושה הקשה שעמה מסתובבת אותה אישה.

הכירי את חנות דיפנד

האפשרות השנייה היא להיכנס אל חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים ולבחור מתוך המבחר הרחב את התחתונים שיתאימו לך ושיסייעו לך להתמודד עם הבעיה בצורה הטובה ביותר. תחתונים סופגים לאישה של דיפנדמציגים את הדור הבא של תחתוני הספיגה. אם חשבתם שמדובר על טיטול למבוגרים, דבר מגושם ולא אופנתי שמעצים ומעמיק את תחושת הבושה- הרי שלא כך הוא. מדובר על תחתונים סופגים שנלבשים כמו תחתונים ומאפשרים לך להמשיך ולהרגיש נשית כאשר אינך מוגבלת בתנועה מכל סוג שהוא.

מה מיוחד בהם?

תחתונים לנשים דיפנד  Real Fit מצוידים במותנית גמישה שמאפשרת תנועה ללא הגבלה ומנגנון הספיגה בהם הוא ייחודי ומותאם לגוף האישה. בזכות מפתח ירך רחב וגמיש את יכולה להרגיש בטוחה גם בעת פעילות גופנית או תנועה מכל סוג שהוא מה שמאפשר להמשיך בשגרת החיים ללא הפרעה. המבחר של תחתונים סופגים לאישה של דיפנד הוא רחב וכולל סקלה רחבה של מידות Smallמותאמת למידות המכנסיים 36-42,Larg שמותאמת למידות המכנסיים  44-48 ומידה XLשתואמת למידת המכנסיים 50-58.

גמישות כערך עליון

הגמישות של המותנית מתבטאת בטווח רחב של היקפים שיכולים להתאים לטווח רחב של היקפים החל מ 70-100 ס"מ במידה Small, המשך ב 96-127 במידה  Largוכלה ב 121-162 במידות XL. סקלת הצבעים כוללת צבעי אפרסק ולבן בכל המידות וגם צבע ורדרד במידות Smallו Larg.אם שאלת את עצמך מהי הדרך הנכונה להתמודד עם שינויים גופניים בגיל השלישי, חתתונים לנשים דיפנד Real Fitהם בהחלט התשובה עבורך. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה