שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת נשים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת נשים
 

האם אני צריך מרשם כדי לקנות ויאגרה (סילדנאפיל)


אברהם דורו
אברהם דורוני
 

 

 
 

גברים שנתקלו בבעיית בעיות זיקפה תהו מזמן אם ניתן לקנות ויאגרה ללא מרשם רופא. וזה לא צירוף מקרים. אחרי הכל, לפני זמן לא רב, ויאגרה לא הייתה למכירה ללא מרשם רופא. זאת בשל העובדה כי מוקדם יותר בבתי מרקחת הוצע רק המוצר המקורי שיוצר על ידי פייזר. אך לאחר תום הפטנט הרשמי, יצרנים אחרים החלו לעסוק בייצור התרופה.

 

מדובר בעיקר בחברות פרמקולוגיות הממוקמות בהודו ומציעות לצרכנים עמיתים בעלות נמוכה - גנריות איכותיות. בזכות זה, היום כל גבר שהגיע לגיל הרוב יכול לקנות ויאגרה ללא מרשם בבית מרקחת. התרופה הוכיחה את עצמה בתהליך של מחקרים קליניים שתוצאותיהם הראו שגברים בגילאים שונים יכולים להשתמש בה. אחרי הכל, בעיות בעוצמה עלולות לעקוף גבר בכל גיל.

 

אם ברצונך לפתור את סוגיית האונות במהירות וביעילות ככל האפשר, אנו ממליצים לרכוש תרופות רק בבתי מרקחת מהימנים. בית המרקחת שלנו מציע ללקוחות את התנאים הטובים ביותר לשיתוף פעולה. אנו מספקים גם מוצרים לכל אזור ברוסיה. אנו מבטיחים איכות ללא דופי וסודיות מוחלטת של רכישות.

 

ויאגרה ללא מרשם בבית מרקחת

 

לאחרונה הופיעה ההזדמנות לרכוש סילדנאפיל ללא מרשם רופא במוסקבה, אמריקה ואירופה. בעבר, כדי לקבל אנרגיה מינית נוספת לסקס, היית צריך להתייעץ עם רופא לקביעת פגישה. ואם אזרחי ארה"ב לקחו את המרשם למטרה אחת בלבד - לאחר מכן לקבל ביטוח רפואי (פיצוי), אז תושבי מדינות אירופה לא יכלו לרכוש בחופשיות אפילו אנלוגים (ויאגרה גנרית לדוגמא) של ויאגרה ללא מרשמים.

 

מצב קשה עוד יותר התפתח בבריטניה, שם נאסר למכור תרופות מקוריות וגנריות. גברים הסובלים מבעיות בזיקפה, ללא קשר לגיל, לא הצליחו להחלים. וזה נבע מאמצעי חקיקה קפדניים. באלביון הערפילית, הממשלה הראתה בדרך זו את האנושות כלפי קשישים.

 

כלומר, מצד המדינה, לגברים מעל גיל 65, זה היה סוג של דאגה. אחרי הכל, נציגי משרד הבריאות של בריטניה חששו שאנשים זקנים, בגלל בריאות לקויה, פשוט לא יוכלו לעמוד באינטימיות מינית, שבמהלכה יכול לבו של גבר להיפסק. והסיבה לכך היא הגלולה שנלקחה עם סילדנאפיל ציטרט שנלקחה יום קודם. אגב, טיפול רפואי בבריטניה הוא די יקר עבור האזרחים. לכן, לא כל גבר ממוצע יכול להרשות לעצמו לבקר רופא כדי להיבדק ולקבל מרשם המיוחל.

 

כיום המצב מעט השתנה לטובה. תושבי אלביון מעורפלים כבר לא צריכים לחפש בתי מרקחת וחנויות איפה ניתן לרכוש ויאגרה ללא מרשם רופא. הדבר התאפשר הודות לביטול חוקים "דרקוניים" בתחום הבריאות הרפואית. הממשלה אפשרה סחר חופשי בסמים המסייעים לגברים להילחם בהתעללות מינית. עם זאת, מה הייתה ההפתעה הבריטית כאשר בבתי המרקחת ובחנויות התרופות, במקום הוויאגרה הקלאסית, הציעו להם תרופה שונה במקצת - ויאגרה קונט.

 

זאת בשל העובדה כי ממשלת בריטניה קבעה תנאי קפדני ליצרן התרופה - פייזר. זה עסק בפיתוח תרופה חדשה יחסית. למעשה, דבר לא השתנה, מכיוון שהרכב התרופה נשאר זהה. כמרכיב הפעיל העיקרי נעשה שימוש באותו סילדנאפיל ציטרט. רק המינון השתנה, שכן ויאגרהConnect זמינה רק במינון של 50 מ"ג.

 

נזכיר כי הויאגרה המסורתית, שניתן היה לרכוש בבריטניה באופן בלעדי על פי מרשם רופא, הייתה זמינה בשלושה מינונים שונים - 25 מ"ג, 50 מ"ג ו -100 מ"ג. אפשרויות מינון שונות של התרופה אפשרו לגברים לבחור את המינון האופטימלי לעצמם, תוך התחשבות במאפיינים האישיים של הגוף. עם זאת, גורמים רשמיים החליטו הכל בכוחות עצמם, תוך שהם מורידים את זכותם של האזרחים לרצון חופשי בבחירת תרופות ויאגרה מחיר


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה