שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2535
מאמרים: 7568
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת נשים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת נשים
 

ניתוח הקטנת שפתיים חיצוניות


אדם

אדם,

פעילות גופנית, תזונה נכונה, חיים טובים

 
 

השפתיים החיצוניות בווגינה עוברות שינויים לאורך הזמן בצורה ובמראה שלהן. השפתיים החיצוניות הן למעשה החלק החיצוני ביותר של הפות, והן מסתירות את השפתיים הפנימיות. באופן כללי, השפתיים החיצוניות נוטות לגדול ולהתמתח עם השנים, משום שהן מורכבות בעיקר מרקמות רכות ושומניות.

נשים רבות אינן שבעות רצון מהמראה של השפתיים החיצוניות שלהן, באופן אשר גורם להן למבוכה, להימנעות מקיום יחסי מין, להימנעות מלבישת בגד ים או תחתונים צמודים וכדומה. כיום, קיים ניתוח קל ופשוט להקטנת שפתיים חיצוניות, אשר יכול לפתור בעיות רבות הנגרמות כתוצאה ממצב של שפתיים חיצוניות בולטות, וכך להקל עד מאוד על איכות החיים של האישה.

השפתיים החיצוניות משתנות לאורך השנים עם התקדמות הגיל, עם שינויים הורמונאליים שונים שחווה האישה במהלך השנים, וכמובן לאחר לידות והגעה לגיל המעבר. כמו כן, שינויים קיצוניים במשקל תורמים לשינוי המראה של השפתיים החיצוניות, והתוצאה לרוב היא עור רפוי, מתדלדל, אשר נראה יותר שומני במקום שרירי.

הבעיה האסתטית הזו יכולה להופיע אצל נשים בכל הגילאים ולא רק אצל נשים מבוגרות. בהתאם, ניתוח להקטנת שפתיים חיצוניות יכול להתבצע כמעט אצל כל אישה הסובלת מהבעיה, ולכן מומלץ מאוד להתייעץ עם רופא גניקולוג במקרה שאת סובלת משפתיים חיצוניות בולטות.

במהלך הניתוח, המנתח מותח את השפתיים החיצוניות, מקפל את השפתיים כלפי פנים ומשתמש בתפרים אשר נמסים אל תוך העור. מדובר בניתוח יחסית קצר, אשר אורך בין חצי שעה לשעה וחצי, תלוי במידת החומרה של הבעיה. הניתוח מתבצע לרוב בהרדמה מקומית בלבד, אולם נשים אשר אינן מעוניינות להיות ערות יכולות לבקש ולקבל הרדמה כללית. כמובן שהרדמה כללית דורשת בדיקות נוספות ופגישה נוספת עם רופא מרדים, אך עבור רוב הנשים זו לא אמורה להיות בעיה. לאחר הניתוח יש להישאר להשגחה במחלקה למשך מספר שעות, ולרוב ניתן להשתחרר הביתה כבר באותו היום.

לסיכום, ניתוח הקטנת שפתיים חיצוניות, ושאר ניתוחים אסתטיים של הווגינה, מאפשר ליותר ויותר נשים לשפר את איכות החיים שלהן, להעלות את הביטחון העצמי שלהן, ולהתגבר על בעיה שעשויה לפגום באופן משמעותי באישה במובנים רבים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה