שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת נשים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת נשים
 
ברוב הפעמים שבהם ניתקל באתרי אינטרנט המציעים לרכוש באמצעותם ויאגרה מסוגים שונים, הפנייה תהיה בעיקר למין הגברי שכן על פי מרבית המחקרים הויאגרה משפרת את הזקפה ואת חיי המין של הגברים בצורה יוצאת דופן ומיידית. אך מה לגבי הנשים? האם הן יכולות להשתמש בויאגרה במקרים של בעיות בחיי המין שלהן? 
המשך קריאה
כיום ישנם סוגי סרטן, פחות מוכרים, אשר יכולים לפגוע בלסת, בלשון, באף ועוד. מכיוון שבמקרים רבים של סרטן, הן בנפוצים והן בנדירים, כמו סרטן הלסת, כרוך הטיפול בהסרה של הגידול בכדי למנוע התפתחות גרורות, מציעה הרפואה טיפולי שחזור המיועדים להקל על האדם החולה או המחלים מהמחלה הקשה הזו. 
המשך קריאה
ישנם טיפולים למחלות נדירות כגון סרטן מערות האף, שכוללים שחזור אף, למשל, וטיפולים למחלות נפוצות כמו סרטן השד, בדמות כריתה ושחזור שד מלא או חלקי. 
המשך קריאה
מספר האיומים והסכנות שמאיימים על גוף האישה, הוא כמעט בלתי נגמר, וככל שהטכנולוגיה מתקדמת כך גם המודעות על מחלות נוספות ולכן יש חשיבות אדירה בבחירת רופא הנשים והגניקולוג שיהיה ניתן לבטוח בו וככל שהניסיון והמעמד שלו בכיר יותר כך הביקוש שלו גדל.  
המשך קריאה
כל אחד מאיתנו מודעת לעובדה כי כל אישה חייבת לעבור בדיקה גניקולוגית מדי תקופה וזאת על מנת להבטיח כי הכל אצלה תקין. בדיקה זו פולשנית ולכן חשוב מאוד לבחור גניקולוגים מקצועיים ובעלי מוניטין אשר יגרמו לאישה להרגיש בנוח בעת הבדיקה ואחריה. כאשר מדובר בתקופת ההריון, חשוב על אחד כמה וכמה לפנות אל גניקולוג אשר מומחה בתחום זה.
המשך קריאה
מעבר לכל מה שיפה, מרגש, מעצים ומשמח בהריון, בכל זאת מדובר במצב רפואי רגיש, הלווה במספר בעיות רפואיות שחוזרות בכל הריון. החדשות הטובות – שכיום אפשרי וניתן להתמודד עם כולן.
המשך קריאה
בכדי לעבור הפלה חוקית בישראל עלייך לעבור ראשית את הועדה להפסקת הריון. המאמר יסקור את כל המידע הנחוץ בכדי לעבור את הועדה להפסקת הריון.
המשך קריאה
לפורום תרומת ביציות יש אפיון מעט מיוחד יותר מאשר לפורומים אחרים באינטרנט. זאת מאחר ומדובר בנושא רגיש מאוד ובנוסף לכך רבות הן הנשים ורבים הזוגות שלא ממש יודעים מה לשאול כך שהם מנסים להזין את עצמם בלא מעט מידע איכותי בדרך להחלטה חשובה בחייהם.
המשך קריאה
בשעה טובה ומוצלחת את בהריון ומצפה לתינוק ולהרחבת המשפחה.ההריון מלווה בשינויים פיזים אצל האישה כמו הופעה של בחילות,עייפות,שינוי בעור ועוד. ממה התופעות נובעות וכיצד ניתן לטפל בהן?
המשך קריאה
אחד מהדברים שאת יכולה לצפות להם בזמן ההריון הוא צרבת. למרות שלא לכל הנשים יש את הבעיה הזאת, רובן כן סובלות ממנה. 
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 24 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה