שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 
הדבר החשוב ביותר בבחירה של טיפול בצלוליט הוא הנושא של הבטיחות. מכיוון שמדובר בטיפול שנעשה לחלקים מהגוף שלנו, חשוב מאוד לוודא שהמקום שמבצע את הטיפול עומד בסטנדרטים הנדרשים. טיפול צלוליט בעור יבוצע במכון טיפולים או בקליניקה מוסמכת, וחשוב לברר מראש כ המקום עומד בכל הסטנדרטים הנדרשים. כמו כן חשוב לבחור את אנשי המקצוע המתאימים אשר יבצעו טיפול בצלוליט.  
המשך קריאה
כדי ליצור מצב של העלמת צלוליט, יש להתחיל בפניה מסודרת לאנשי מקצוע בתחום כגון- רופאי עור, קוסמטיקאיות רפואיות או קוסמטיקאיות נבחרות ועוד. בנוגע ל- העלמת צלוליט, ישנו יתרון לקדמה ולטכנולוגיה. כך, פותח אמצעים טכנולוגיים בהם ניתן לעשות שימוש ולפעול לצורך העלמת צלוליט. למשל, מכשיר ממיס שומן ועוד.
המשך קריאה
בעת בחירת מכון המבצע העלמת צלוליט בעור בררו היטב האם טיפול זה הוא אכן משמעותי ויעיל ואם זו לא סתם מסחטת כספים מיותרת. טיפול העלמת צלוליט יעיל הוא ברה גדולה, אך רבים המכונים העוסקים בתחום זה שמציעים טיפולים לא אפקטיביים שסתם מרוקנים את הכיס ולא באמת עוזרים. בירור מקיף ואחראי יוכל להביא לתוצאות טובות וחיוביות בנוגע ל-העלמת צלוליט.  
המשך קריאה
איך להעלים צלוליט? ובכן, צלוליט הוא לרוב עניין גנטי, כלומר מי שאמה סבלה מצלוליט, סביר להניח שתסבול ממנו גם כן. אולם, ישנה אפשרות למנוע הופעה של צלוליט או לפחות להקטין את התופעה, באמצעיות הקפדה תמידית על תזונה נכונה ובריאה, שמירה על משקל דוף תקיד והקפדה על פעילות גופנית יומיומית באופן קבוע במהלך החיים. שמירה על אורח חיים בריא שכזה עשויה להפחית את רמת הצלוליט בגוף עם השנים.  
המשך קריאה
העלמת צלוליט מפנה בדרך כלל את תשומת הלב לכיוון של קוסמטיקאיות או רופאי עור. שני סוגים אלו של מומחים מתעסקים הרבה פעמים בטיפוח ולכן אנו מצפים מהם לדעת כיצד יש לפעול לצורך העלמת צלוליט. אולם, בדרך כלל, הכתובת המתאימה ביותר לצורך העלמת צלוליט היא מקום שעוסק בעיקר בתחום של שאיבות שומן.
המשך קריאה
כל מי שסובל מאקנה מכיר את תחושת חוסר הביטחון המלווה את התופעה. אנשים רבים לא מרגישים בנוח עם פצעי האקנה, שעלולים להופיע באזור הפנים, החזה או הגב. הרוב מנסים להסתיר או לטשטש אותם, אך לא תמיד הדבר אפשרי. ניתן היום למצוא בשוק לא מעט שיטות שונות שאמורות לספק פתרון לבעיה, אך רוב השיטות מסורבלות, כואבות ומלוות בתופעות לוואי בלתי נעימות. לעומת זאת, טיפול באקנה בלייזר, יכול לספק לכל אחד את התוצאה האופטימלית ביותר, תוך זמן קצר וללא תופעות לוואי. אם בעבר הטיפול התמקד בעיקר בצלקות אקנה, היום ניתן לבצע אותו גם על אקנה פעיל.
המשך קריאה
אנשים רבים סובלים מצלקות שונות, החל מצלקות ישנות מתקופת הילדות ועד לצלקות טריות יותר, כתוצאה מכוויות, ניתוחים פלסטיים, אקנה ועוד. בחלק מהמקרים, מדובר על צלקות קטנות שלא מפריעות יותר מידי, ואילו במקרים אחרים מדובר על צלקות הפוגמות במראה העור ומפריעות לביטחון העצמי. אחד הטיפולים היעילים והמהירים ביותר, הוא טיפול הסרת צלקות בלייזר. מדובר על טיפול חדשני ואפקטיבי ביותר, המצריך 3 – 7 טיפולים בלבד, על מנת להעלים אחת ולתמיד את הצלקות שפוגמות במראה האסתטי של העור שלכם. כמות הטיפולים מותאמת לעומק הצלקת, המבנה והגודל שלה.
המשך קריאה
קמטי הבעה אלו הם הקמטים הראשונים אשר מופיעים על הפנים של כל אחד מאתנו.
המשך קריאה
קוסמטיקה רפואית נולדה כאשר גילו את ההשפעה שיש לחומצתיות של העור, קוסמטיקה רפואית נועדה כדי לטפל במה שקוסמטיקה פרא – רפואי לא מצליחה לטפל.
המשך קריאה
המאמר מציג את נזקיה השונים של חשיפה לשמש. חשיפה בלתי מבוקרת לשמש עלולה לגרום לפגיעה בעור, לשלל תחלואים ואף למוות. המאמר מציג את הקבוצות  הפגיעות במיוחד לנזקי השמש ואת הדרכים השונות להתגוננות בפני נזקי השמש.
המשך קריאה
1-10 מתוך 43 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה