שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 

אקנה – לא גזרה משמיים


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

אין דבר יותר גרוע עבור בן נוער מפצעי בגרות. מדובר על תהליך טבעי של הגוף שקורה כמעט לרוב בני הנוער הן בארץ והן בעולם וזה בעקבות שינויים הורמונליים שגופם עובר. אז רגע לפני שנרחיב אודות אפשרויות הטיפול באקנה, בואו נברר לעומק מה הם פצעי אקנה והאם פצעי בגרות (אקנה) יכולים לעשות נזק? התשובה היא כן.

אקנה נגרם בעקבות הפרשה של שומנים שמגיעים מבולטות החלב בתאים מתים. הפרשות אלו מצטברות מתחת לנקבוביות סתומות, דבר שגורם לחיידקים ואלו גורמים לפצעים. אנשים שלא מטפלים בפצעי הבגרות יכולים לסבול לא רק מאקנה לאורך זמן (לעיתים אפילו שנים) אלא גם מצלקות בפנים במשך הזמן.

טיפול בעזרת קוסמטיקאית

בניגוד למה שרבים חושבים קוסמטיקאית לא רק עוזרת כאשר רוצים לבצע הסרת שיער או ניקוי שחורים היא יכולה לעזור רבות גם בעת בעיות של אקנה. בדרך כלל מומלץ לפנות לקוסמטיקאיות רפואיות (ואין זה משנה אם מדובר על קוסמטיקאית מחדרה, קוסמטיקאית מחולון, קוסמטיקאית מהקריות או קוסמטיקאית מרחובות) כיוון שלקוסמטיקאיות רפואיות יש ידע רב כיצד לטפל בבעיות אקנה.

הטיפול של הקוסמטיקאית הרפואית באקנה נקבע ראשית כל על פי חומרת המצב. לעיתים הקוסמטיקאית מעבר לטיפולים הרגילים אותה היא מבצעת תמליץ על מריחת משחות (בדרך כלל משחות אלו הן על בסיס של סטרואידים), מעבר לכך הקוסמטיקאית הרפואית יכולה להעניק לפציינטים סבון מיוחד על מנת לשמור על היגיינה של הפנים ולבקש מהמטופלים (הבחורים שבניהם) לנסות להימנע מגילוח בכדי לא להחמיר את המצב.

על מנת שלא ליפול על בעלת מקצוע לא איכותית מומלץ לבקש המלצות אודות קוסמטיקאית רפואית איכותית באמת (מחברים, בני משפחה, מכרים ואפילו מאנשים אנונימיים מהאינטרנט). מעבר לכך, חשוב מאוד שלא להתבייש ולבקש לראות תעודת הסכמה מקצועית שאכן מדובר על קוסמטיקאית רפואית שקיבלה את אישורה ממשרד הבריאות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה