שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 

ביקור אצל אורולוג


רפי רזניק

רפי רזניק - קידום אתרים בגוגל SEOM, פרסום ושיווק במדיה החברתית. ניהול מוניטין עסקים באינטרנט.

 
 
 

תחום הרפואה כולל ענפים רבים אשר רובם נקשרים אחד בשני, אך למרות זאת לעתים הבעיה לא תהיה בתחום שיפוטו של רופא מסוים.

האורולוגיה היא אחד התחומים ברפואה שנחשבת נרחבת מאוד וכוללת את כל בעיות במחלות בדרכי השתן אצל ילדים, נשים וגברים. בנוסף, מתמחה היא בתפקוד המיני ובמערכת הרבייה הגברית. לעתים כאשר לצורך העניין נפנה לרופא משפחה או רופא נשים, נקבל הפניה לרופא אורולוג.


היכן ניתן לבקר אצל אורולוג?

אורולוגים מקבלים בכל רחבי הארץ - בקופות חולים, במרפאות מומחים, במרפאות פרטיות וכן בבתי החולים. בדרך כלל רבים יפנו לאורולוג אשר נמצא באזור המגורים שלהם, מטעמי נוחות. עם זאת, לעתים נקבל המלצה על רופא מומחה המרוחק מאיתנו מאוד כמו אורולוג במרכז, כאשר אנו גרים בדרום או צפון הארץ.

על מנת לברר היכן ניתן למצוא אורולוגים באזור המרכז, נוכל להתייעץ עם הרופאים המטפלים. לעתים יהיה מדובר ברופא אשר עובד בקופת החולים שלכם, או אורולוג במרכז בעל מוניטין טוב שכדאי לבקר אצלו גם אם מדובר בזמן המתנה ארוך יחסית.

כמו כן ניתן לברר עם המוקדים הטלפוניים של קופות החולים שלכם. בכל מוקד נציגים מקצועיים אשר יוכלו להפנות אתכם על פי דרישותיכם - עיר, אזור בארץ, תת התמחות באורולוגיה וכן כמובן אפילו על פי נתינת שם.  


אתרים ופורומים באינטרנט בתחום האורולוגיה

כיום ניתן לאתר אורולוג במרכז על ידי חיפוש באינטרנט. ברשת מסתובבים פורומים רפואיים רבים בחסות בתי החולים וקופות החולים המוכרות, שם תוכלו להתייעץ עם הרופאים מכל התחומים, ביניהם רופאים מתחום האורולוגיה. מעבר לכך שתוכלו לשאול שאלות על מנת לקבל ייעוץ או חוות דעת ראשונית, תוכלו לקבל מידע על אורולוגיה אונקולוגית. שימו לב כי המלצה בדרך כלל לא תינתן בפורום עצמו, אלא בכניסה למידע על רופאים אותו ניתן למצוא בשיטוט באתר אליו נכנסתם. באתרים אלו ניתן אף לקבוע תור אונליין לאורולוגים במרכז או לקבל פרטי התקשרות למרפאה בה הוא נותן שירות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה