שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2412
מאמרים: 7398
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 

החלקת קמטי הבעהלמראה צעיר


cohen arik

כהן אריק

 
 

זה קורה הרבה לפני שהפנים שלנו מתחילות להתקמט ממש. אלו הם למעשה הקמטים הראשונים אשר נוצרים מתוך השימוש הקבוע בשרירי הפנים. אם אנחנו חייכנים מאוד, העור שנוטה להתכווץ באזור החיוך, יקבל את הקמטים בצדי השפתיים, לחילופין אם אנחנו נוהגים לקמט את המצח, הקמטים הללו ייחרשו לעומק ויוותרו שם, אלו הם למעשה קמטי ההבעה כאשר חשוב מאוד לדעת כי יש דרך להעלים גם את קמטי ההבעה.

החלקת קמטי הבעה בתחום אסתטיקה – זה לא סיפור מורכב. אם רק תפנו אל המטפלים הנכונים – תיהנו מתוצאות רצויות, מחמיאות ומושלמות!

עור הפנים שלנו הוא החלק הראשון בגוף אשר נוטה להזדקן. למעשה כבר מתחילת שנות העשרים, עור הפנים שלנו מתחיל להזדקן. לאבד אט אט מהחיוניות שלו, להתייבש ועם הזמן מתחילים להופיע להם גם קמטי ההבעה. ככל שעוברות השנים, נעשה העור רגיש עוד יותר לשמש, לחומרי הניקוי אשר בהם אנחנו משתמשים בבית, לכימיקלים שונים, כאשר התוצאה אשר באה לידי ביטוי היא בצורה של קמטים, קמטוטים ועור שפשוט מתחיל להזדקן.

אז האמת שלא ממש חייבים להמתין עד שהפנים תהיינה מקומטות לחלוטין. ניתן בהחלט להתמודד ואף לפתור את הבעיה כבר בתחילת הדרך. עם הופעתם של קמטי ההבעה הראשונים, אפשר בהחלט לדאוג למילוי נכון שלהם ובכך להותיר את העור צעיר, רענן ומתוח לעוד כמה שנים.

החלקת קמטי הבעה– מי יעשה לנו את הטיפול?

כמו בכל טיפול אשר נעשה בגופנו, אנחנו חייבים לשים לב בידי מי אנחנו מוסרים את עצמנו. הגוף שלנו הוא יקר מידי מכדי שנוכל לבצע עליו ניסיונות כושלים. אנחנו לא יכולים להיות שפני ניסיון של אף אחד ואנחנו חייבים לדאוג כי נקבל את הטיפול הטוב ביותר.

על כן, גם כאשר מדובר בתחום של החלקת קמטי אפילו הקשורים לאזור ה שפתיים, הבעהיש  לפנות רק אל אנשי מקצוע אשר מכירים היטב את התחום והם מבטיחים לנו טיפול איכותי, טיפול יעיל, טיפול של איש מקצוע אשר יוביל לתוצאות הרצויות והמושלמות מבחינתנו. אז שיהיה בהצלחה!

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה