שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 

הכול אודות עיבוי שפתיים


רועי ילון

Magniv

 
 

הכול אודות עיבוי שפתיים

 

לעיתים אנשים נולדים עם שפתיים דקיקות ולעיתים עם השנים השפתיים פשוט מאבדות מהנפח שלהן. כיוון ששפתיים הן איבר חושני ומהותי בחזות הפנים, מוטב שכל אחת ואחד יאהב את המראה שלהן. אם אין זה המקרה טוב לדעת שיש מה לעשות, טוב לדעת שניתן ע"י הליך יחסית פשוט להשיג את מראה השפתיים הרצויות, כאשר ניתן לחלום על שפתיים כמו של אנג'לינה וניתן להשיג מגוון סגנונות שונים. כמו כן תמיד מומלץ להתאים את המראה הרצוי לאופי ולכלל חזות תווי הפנים.

הליך

הליך מילוי השפתיים נעשה ע"י הזרקה של חומרים טבעיים, (או מלאכותיים), אל השכבות הפנימיות של השפתיים. ניתן שהחומר המוזרק מעבה את השפתיים או לחלופין שהחומר שמוזרק מעודד את הרקמות שסביב החומר להיבנות סביבו. כמו כן ההרדמה היא סה"כ מקומית והיא תעשה ע"י משחה או זריקה.

שיטות

מילוי של שפתיים יכול להיעשות ע"י חומרים טבעיים וע"י חומרים מלאכותיים. יש כמה חומרי מילוי כאשר לכל שיטה יש את המינוסים והיתרונות שלה ועל כן יש להתייעץ עם מומחה בתחום על מנת להתאים את השיטה הנכונה ביותר עבור כל אחד. כך למשל עיבוי שפתיים יכול להיעשות ע"י הזרקה של חומרים מלאכותיים, ע"י תוספת של שתלים, ע"י החדרת חומרים טבעיים אשר נלקחים ישירות מהגוף עצמו, (שימוש בחלקים מהעור, תאי שומן..), ולבסוף גם ע"י חומצה היאלורונית, (מרכיב טבעי המצוי ברקמות ובסחוס של בע"ח).

תקופת החלמה

כמו כן יש לדעת שכל שיטת עיבוי משליכה ישירות על אופן ההחלמה, כך שיש שיטות עיבוי שכבר לאחר כמה ימים ניתן יהיה לחזור לשגרה באופן מהיר עם התוצאה הרצויה וללא שום נפיחות ויש שיטות שדורשות כמה טיפולי הזרקה, כך שרק לאחר כ3 חודשים ניתן יהיה להחזיק במראה השפתיים הרצוי. כמו כן במקרים בהם התוצאה מהירה היא עשויה להחזיק מעמד רק לתקופה יחסית קצרה, כך שיהיה צורך לחזור על הטיפול כל כמה חודשים. מכאן שיש לעבור היטב על השיטות השונות ולהקפיד שלכל אחת ואחד תימצא השיטה הרצויה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה