שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2571
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 

העלמת סימני מתיחה גורמת לנו להיראות צעירים יותר


dadon

כתיבת מאמרים ופרסומם

 
 

להצליח לבצע העלמת סימני מתיחה זה חלום של לא מעט אנשים, בין אם מדובר על אנשים שיש להם סימני מתיחה בגלל הגיל ובין אם מדובר על אנשים שיש להם סימנים כאלה כי הם עשו דיאטה חריפה. העידן שבו אנחנו חיים הוא עידן ששמור לצעירים, וככל שאנחנו נראים יותר צעירים אנחנו נראים יותר אטרקטיביים, ולכן נעשים מאמצים להעלמת סימני מתיחה. אנטי אייג'ינג הוא השם המקצועי של כל אותם פיתוחים שונים שמנסים להתמודד עם סימני הגיל, ואין ספק שזה תחום שרק הולך ונהייה תמיד יותר ויותר רחב וגדול. יש אנשים שמה שמעניין אותם מתחום האנטי אייג'ינג זה להוריד את סימני המתיחה ויש אחרים שמעניין אותם למלא קמטים, כך שניתן לראות עוד ועוד פיתוחים בנושא זה.

העלמת סימני מתיחה בטכניקות שונות

העלמת סימני מתיחה זה לא עניין של מה בכך וזה לא דבר שאפשר היה להתמודד איתו בעבר מאוד בקלות. היום, לעומת זאת, יש כבר הרבה יותר דרכים שבעזרתן אפשר לעשות זאת, כי אפשר להשתמש במכשירים שונים שהתפקיד שלהם להעלים את סימני המתיחה. במידה וגם אתם באופן אישי שוקלים לעשות טיפולים להעלמת סימני המתיחה שיש לכם, כדאי יהיה לשים לב היטב איפה אתם עוברים את הטיפולים הללו. ישנם לא מעט מכוני יופי שמציעים טיפולים כאלה ואחרים בתחום, וכדאי לבדוק שאתם עוברים טיפול שיהיה גם יעיל וגם לא פוגע בגוף.

טיפולים שצריך לחזור עליהם

בין אם מדובר על טיפולי העלמת סימני מתיחה ובין אם מדובר על טיפולי אנטי אייג'ינג אחרים, כדאי לדעת שלעיתים יש צורך לחזור ולעשות את הטיפולים שוב. כדי להתמודד עם העלמת סימני המתיחה לפעמים צריך לא רק לעבור סדרה של טיפולים, אלא כעבור זמן מסוים צריך יהיה לחזור ולעשות עוד טיפולים, כי הם אפקטיביים רק לפרק זמן מסוים. אם ההופעה החיצונית שלכם חשובה לכם ואם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עושים הכול כדי לשמור על מראה צעיר ובריא, הרי שהעלמת סימני המתיחה זה חלק מהעניין ולא כדאי לוותר על טיפולים כאלה.

לצד הטיפול בהעלמת סימני המתיחה, חשוב כאמור לראות את כל התמונה ולצד הטיפולים היעילים כשלעצמם לבנות תכנית סדורה של פעילות גופנית משלימה לצד הטמעת הרגלי ריפוי שך עור הפנים על בסיס יומיומי. סביר גם להניח כי כבר במהלך השנים הקרובות יצוצו טכנולוגיות חדשות.

אשמח לעמוד לרשותכן בכל סוגיה ושאלה,

שלכן ובשבילכן,

שושי קורן,

קוסמטיקאית רפואית חולון.

טל: 052-3354558

אימיל: yofikoren@walla.com

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה