שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 

הקוסמטיקה הרפואית


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

תחום הקוסמטיקה הוא תחום נרחב, מעניין ומועיל לכל הדעות. אם בעבר הייתה הנחה רווחת שמא תחום זה מיועד אך ורק לנשים הרי ברור לכולם כיום שגם גברים פונים לקוסמטיקאיות על מנת לטפל בעור הפנים שלהם.

כמו כן, מכיוון שתחום הקוסמטיקה הינו נרחב מאוד, ניתן למצוא בו כל מיני תת תחומים שהפכו להיות נושאים מרכזיים ומעניינים בעצמם, כמו למשל: קוסמטיקה רפואית. הקוסמטיקה הרפואית מבצעת טיפולים שונים תוך כדי שהיא משתמשת באמצעים רפואיים (ומכאן השם שלה) הכוללים חומרים רפואיים לצד טכניקות.

חשוב לציין שלא כל קוסמטיקאית יכולה להעניק שירות של קוסמטיקה רפואית אלא רק בעלת מקצוע אשר עברה הכשרה ספציפית ומיוחדת בתחום וזה מכיוון שתחום שהרבה פעמים בעלות המקצוע הללו מעניקות טיפולי המשך שניתנו על ידי רופאים, בשל כך עליה להכיר את התחום על כל בוריו.

טיפולי קוסמטיקה רפואית

אז אילו טיפולים ניתן לקבל במסגרת קוסמטיקה רפואית? ובכן, טיפול בבעיות פיגמנטציה, טיפול בהזדקנות העור, בעיות אקנה, ,הזרקת בוטוקס, כתמים המופיעים בעת הריון, טיפול בבעיות עור שכיחות ואילו בבעיות נדירות יותר. חשוב לציין שהחומרים המשמשים את הקוסמטיקאיות הרפואיות הם חומרים שעברו את אישור משרד הבריאות. מוצרים אלו פועלים באופן יעיל יותר ובטוח יותר על השכבות החיצוניות והעמוקות יותר של העור.

חיפוש אחר בעלת מקצוע

חשוב לציין שמכיוון שניתן למצוא בעלות מקצוע רבות הפועלות בתחום יש לערוך סקר שוק ולבדוק מהו הרקע המקצועי של הקוסמטיקאיות אלה, כמה זמן הן עוסקות בתחום, מהם הטיפולים אותם הן מעניקות (מעבר לטיפולי הסרת שיער בלייזר וכן הלאה) והאם יש על קוסמטיקאיות אלה המלצות ואם כן, כמה. כמו כן, חשוב לבדוק את המחיר והאם הוא משתלם והגיוני.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה