שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 

טיפול בקמטים בעור הפנים אנטי אייג'ינג


גל גול

golaso

 
 

קמטים סביב העיניים הם תופעה מוכרת מאוד, ובעוד שבעבר הלא רחוק התלונות העיקריות הגיעו מהמין היפה, בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי מבורך בו יותר ויותר גברים מודעים למראה החיצוני שלהם, לאיכות החיים שלהם ולבריאות שלהם, כולל בריאות העור.

לא רק שגברים ונשים כאחד מבקשים פיתרונות לבעיה זו, בימינו עם התגברות המודעות של אנטי אייג'ינג התופעה החלה להטריד אנשים צעירים יותר ויותר. ישנה השארה כי קמטים אלו מופיעים בגיל צעיר יותר ויותר מפאת לחצים רבים במיוחד בחיי הצעירים של ימינו, לחצים אשר לא היו קיימים בעבר, אשר בשילוב עם עבודה ממושכת מול מחשב, ותזונה לא מיטיבה, יוצרים הזדקנות בטרם עת של העור.

אז איך מתמודדים?

המהלך הראשון הוא בחירה בקרם איכותי, קרם עיניים אשר נועד לטיפול בבעיית הקמטים. שימו לב שיש קרמים רבים בשוק, וכל אחד מכיל חומרים מעט שונים. קרם עיניים מומלץ הוא כזה אשר מכסה מגוון רחב של תופעות, ועושה זאת בשימוש יומיומי.

כאשר קרם נועד לשימוש יומיומי, לרוב החומרים שבו עדינים למדי, ומכאן שאין חשש לפגיעה בעור. ריכוז חומרים גבוה מדי יכול אולי להעלים את הקמטים במהירות רבה יותר, אך הם עלולים לשוב בעתיד בצורה חמורה הרבה יותר בעקבות חומרים אלו.

טיפול בקמטים – תמיכה בקרם

טיפול בקמטים הוא מהלך שדורש שימוש בקרם ייעודי, אך לא רק. כשאנו מנסים לטפל בבעיה, מוטב לו נרד לעומקם של הדברים, ונבחן את השורש ממנו הם נובטים.

כבר ציינו כי אורח חיים המכיל הרבה שעות של לחץ ועבודה מול צג המחשב עלולים לעורר את הבעיה ולהביאה לכדי היווצרות בטרם עת. לכן, מעבר לטיפול בקרם לקמטים, מוטב לו תבחנו את התזונה, הרגלי החיים, וכמות הלחץ בחיי היומיום שלכם, ותפעלו בכדי לאפשר מנוחה לעיניים וריפוי טבעי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה