שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 

יש פתרון- פילינג כימי


רועי ילון

Magniv

 
 

יש פתרון- פילינג כימי

לא פעם אנשים מבקשים להחזיר את המראה המוכר, הרענן והצעיר של עור הפנים שהם, אם על מנת להיראות במיטבם ואם על מנת לחוש יותר טוב עם עצמם. כאשר מדובר על צורך שכזה חשוב לדעת שאין בהכרח צורך לעשות ניתוח מתיחת פנים שהוא ניתוח לכל דבר ועל כן גם כרוך בסיכונים כמו של שאר הניתוחים, אלא ניתן לבחור בדרך פחות דרסטית שעשויה להוביל לתוצאות הרצויות. אחת מהדרכים היא שיטת פילינג כימי.

הליך הטיפול

מהו הפילינג הכימי ומה ההבדל מטיפול פילינג רגיל? פילינג מהסוג הכימי הנו תהליך עמוק שמורכב מכמה וכמה שלבים ושונה בתכלית מהליך פילינג רגיל. כשלב ראשון מעניקים תרופות הרגעה בנוסף למשככי הכאבים כאשר לרוב התרופות הן תוך ורידיות. לאחר מכן עוברים לשלב ניקוי וייבוש הפנים. על פני העור הנקיים מורחים תמיסה כימית שלרוב מכילה את החומר פנול. בעיקרון מדובר בתומו של התהליך אך אין זה אומר שבשלב זה שוכחים מהטיפול וחוזרים לשגרה אלא נכנסים לתקופת החלמה.

הליך ההחלמה

מוטב לדעת שבתום ההליך עור הפנים נוטה להתנפח ואף לצרוב. על כן כל עוד מוכנים ל48 שעות לא נוחות אין להיבהל. כמו כן בתום ההליך הפנים מכוסות במסכה ולא ניתן לאכול כרגיל, אלא מומלץ להתמיד באוכל נוזלי. יש להיות מוכנים לכך שהליך הריפוי הסופי יגיע רק לאחר שלושה שבועות וגם בתום תקופת ההחלמה יש להקפיד על אופי ההתנהלות, כאשר ראוי להקפיד על הגנה מרבית מפני השמש ע"י מקדמי הגנה ואף למזער יציאה בשעות היותר חמות של היום.

יתרונות

אין לפחד שמדובר על הליכים כימיים מרתיעים אלא פילינג כימי מיועד במיוחד עבור אזור הפנים. כמו כן התוצאות האסתטיות מחזיקות מעמד לאורך זמן, כך שגם לאחר עשרים שנה ניתן ליהנות מהתוצאות וגם כאשר הגוף מתחיל ביצירת קמטים וחריצים ניתן להיות רגועים שההתפתחות תהיה סה"כ איטית מהרגיל. לבסוף יש לציין שהליך זה בעיקר אידאלי עבור חידוש שכבת העור העליונה, בעיקר כאשר מדובר על צלקות שנובעות מפצעי אקנה, קמטים וכתמי עור רבים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה