שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 

מהם הסכנות המרכזיות של פטרת בציפורניים


noam simck
 
 

 

 

במהלך המאמר הבא, אנו הולכים להסביר לכם מהם הסכנות המרכזיות היכולות לפגוע בבני אדם אשר נגועים בפטריות ציפורניים. כמו כן, אנו נסביר לכם כיצד ניתן למנוע את הגעת המצב, למצב כה חמור, וניתן לכם הסבר מפורטים אודות כל הסכנות הכרוכות באי טיפול בתופעה זו של פטריות בציפורניים.

 

קודם כל, הסיבה העיקרית שבעקבותיה חשוב לטפל באצבע או באצבעות הנגועות ב פטרת בציפורניים
, היא למנוע התפשטות התופעה. מה הכוונה? יש צורך לטפל קודם כל באזור הנגוע בפטריות, מכיוון שכך תוכלו למנוע מצב של התפשטות הפטריות לחלקים אחרים ברגל. באמצעות מריחת משחות או טיפול כזה או אחר, תוכלו למנוע את התפשטות התופעה. 

כמו כן, ישנן גם מחלות בכפות הרגליים אשר אינן מוגדרות כמחלת פטריות בציפורניים, אך הן עובדות באותה השיטה- הכוונה היא שגם בתופעה דומה זו, יש צורך לטפל בהקדם האפשרי בשביל למנוע התפשטותה לשאר החלקים בגוף. מחלת דומה למחלת הפטרת בציפורניים היא מחלה הנקראת ספחת העור (או בשמה הלועזי: פסוריאזיס), אשר בעצם שואבת לתוכה ובולעת את כל הפטריות לכדי אזור אחד, וכל הפטריות והמוגלה הזו, מתרכזים במקום אחד. בשביל למנוע מצב כזה, חשוב מאוד לטפל בבעיה בהקדם האפשרי באמצעות מרשמים שמקבלים מרופאים או מבעלי מקצוע או שתפנו לבית המרקחת הקרוב לביתכם ותבקשו משחה לאותה תופעה. אל תתבלבלו! בעיית הספחת עור ובעיית והפטריות בציפורניים אינה דומה כלל, ולכן אין הטיפול בה זהה! הטיפול בכל תופעה הוא אחר- זאת אומרת שמשחה שמיועדת לטיפול בפטריות בציפורניים תטפל רק בפטריות בציפורניים ולא בספחת עור, וההיפך!

מומלץ מאוד במידה וקיימת מחלה זו בכפות רגליכם- פטריות בציפורניים, ללכת לקבל חוות דעת מקצועית בכדי שהרופא יבדוק ויוכל לדעת האם מדובר במחלה מסוג פטריות בציפורניים טהורה (הכוונה למחלת ציפורניים בלבד ללא שום מחלות אחרות)? או האם מדובר בכמה מחלות הנמצאות באותו אזור בו זמנית? לאחר שהרופא הבחין במה מדובר- האם מדובר בפטריות בציפורניים בלבד או בפטריות בציפורניים ועוד כמה מחלות עור דומות- הטיפול לשני האירועים יהיה שונה ולכן כדאי להתייעץ ולקבל עצה מקצועית של רופא.

כמו כן, במידה ואתם מעוניינים, אתם יכולים גם לגלוש ברחבי האינטרנט ולחפש אתרים אשר מכילים מידע כזה או אחר, אשר באמצעות מידע זה תוכלו להעשיר את הידע שלכם בנושא זה, וללמוד על הנושא יותר. כמובן שאין לסמוך במאת האחוזים על כל הרשום בכל אתרי האינטרנט, מכיוון שישנם הרבה מאוד אתרים אשר מלאים במידע 'זבל', ומידע מסוג זה יכול לפגוע בכם לפעמים במידה ואתם מפנימים אותו. בעקבות כך, אנו ממליצים לכם תמיד, במידה ואתם חשים שתופעה זו מתחילה להתפתח אצלכם, ללכת לבעל מקצוע כמו רופא, ולקבל ייעוץ רפואי ומקצועי וגם לקבל טיפול הכרחי עבור פתרון הבעיה.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה