שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 

מילוי קמטים על קצה המזלג: חומרים טובים ופחות טובים לעור שלכם


botoxdoc

בוטוקס תל אביב הינה מרפאת אסתטיקה. המתמקדות המרפאה הינה טיפולי בוטוקס שנועד בעיקר לטיפול בקמטי הבעה כמו קמטים במצח, בין הגבות וקמטי צחוק ליד העיניים.  בוטוקס תל אביב מאגד מגוון של מאמרים ועידכונים על בוטוקס, ומפרט לגבי שיטות מתקדמות של הזרקות בוטוקס.  ניתן גם למצוא הרבה מידע לגבי מילוי קמטים ועיבוי שפתיים.

 
 

 

כיום בישראל מילוי קמטים נהיה מאד אופנתי. עם הפיתוחים הרפואיים הקיימים במרפאות אסתטיקה, באמת אין צורך להשלים עם שינויי הגיל. ניתן לקבל טיפול מוצלח ללא ניתוח, המסיר מספר שנים מהמראה. באם אתם שוקלים לטפל בקמטים בוודאי שמעתם על חומרים למילוי קמטים. בכתבה זו נסקור את המוצרים השמשמים למילוי קמטים.

מילוי קמטים עם סיליקון

סיליקון נמצא בשימוש מספר שנים. הדבר הטוב בסיליקון זה שהחומר משפיע לתווך ארוך. עם זאת, השימוש בסיליקון למילוי קמטים הינו שנוי במחלקות . בחו"ל רופאים בדרך כלל מעדיפים לא להזריק סיליקון, אבל בארץ השימוש הינו יותר מקובל. מילוי קמטים עם סיליקון הינו בוודאי הטיפול החסכני ביותר במחינת עלות, אבל כאשר מדובר בבריאות מומלץ לא ללכת על טיפולים רק על סמך עלות. השימוש בסיליקון מעורר סערה עקב מספר סיבות. ביניהם ישנם תיאורים של יצירת גושים קבועים בעור כתוצאה מהטיפול ונדידה של המוצר מחוץ לאזור המתוכנן. תופעות לוואי אלו יכולות להיות קבועות ולפעמים מצריכות טיפול כירורגי.

סיליקון יכול להיות טיפול בטוח, אבל רק כאשר הוזרק על ידי רופאים עם שנים רבות של ניסיון. מילוי קמטים עם סיליקון מצירך מספר הזרקות עם רוח של לפחות חודש בין הטיפולים.

ארטיפיל למילוי קמטים

ארטיפיל הינו חומר מילוי סינטטי אשר קבל אישור FDA לפני 5 שנים. כמו סיליקון, הוא גם חומר קבוע ומשמש בעיקר למילוי קמטים באזור הלחיים, בין האף לבין הפה. החומר עצמו נקרא בשם PMMA ונמצא בתוך ג'ל המכיל מספר חומרים אחרים. מילוי קמטים עם ארטיפיל נבדק על ידי מחקרים רבים ויסודיים ונמצא יחסית בטוח. מחקר חשוב אשר בדק תוצאות חמש שנים לאחר הטיפול מקורי הדגים שתוצאת מילוי הקמטים נשמרו ועם תדירות נמוכה של תופעות לוואי. יש סיכון ליצירת גבשושיות בדומה לסיליקון, אבל ברוב המקרים ניתן לטפל בהם על ידי הזרקת סטרואידים מקומיים.

רדיאס למילוי קמטים

מילוי קמטים עם רדיאס הינו יחסית נפוץ כיום. רדיאס הוא ג'ל המכיל סידן והוא חומר זמני. רדיאס נוטה להיות יותר ארוך תווך מאשר חומצה היאלורונית, עם השפעה ממוצעת של 12 חודשים. עם זאת, קיימת סיכון של יצירת גושי סידן לאחר הטיפול, במיוחד לאחר הזרקה שטחית ובעיצוב שפתיים. רדיאס מתאים במיוחד למילוי קמטים בינוניים או עמוקים באנשים שמודעים לסיכונים האפשריים ובכל זאת רוצים תוצאה לתווך ארוך. רוב הרופאים מסכימים שרצוי לא להשתמש ברדיאס לעיצוב שפתיים או לטיפול בקמטים רדודים.

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית הינו החומר המקובל ביותר בימינו למילוי קמטים. הסיבה היא עקב סלחניות החומר. החומצה מביאה לתוצאה זמנית של בין שישה לתשעה חודשים בממוצע. תווך העליות של השפעת החומר הינו שנה וחצי. מילוי קמטים עם חומצה היאלורונית מצריך טיפול בפעם אחד ומומלץ לחזור על הטיפול כאשר ההשפעה חולפת.

יש מספר סמיכויות שונות של החומצה אשר משמשות לטיפול באזורים שונים. יש הרבה חברות המייצרות חומצה היאלורונית והחומר מופץ תחת שמות מוכרות כמו רסטילן.

מילוי קמטים באמצעות ביו-אלקמיד

BIOALCAMID הינו חומר למילוי קמטים קבוע אשר כיום עוד לא לשימוש בארצות הברית. עוד לא בוצעו הרבה מחקרים שעסקו בבטיחות ועיליות המוצר. כיום ביואלקמיד נמצא פחות בשימוש למילוי קמטים ויותר להוספת נפח לחולים הסובלים מאיידס. ביואלקמיד בהחלט יכול לגרום לגבשושים אשר מאד בעייתיים לטיפול ולרוב מצריכים כריתה. יש גם רופאים האומרים שהחומר יכול לגרום לסרטן, אבל חשוב לאמור שדעה זו שנויה במחלוקת.

כתבה זו נולדה כדי ליידע צרכנים לגבי האופציות מבחינת מילוי קמטים. מבחינת בטיחות, מומלץ מילוי קמטים על ידי חומצה היאלורונית. אם בטיחות החומר פחות חשובה לכם אז ניתן לחשוב על שימוש בסיליקון או ארטיפיל אשר גורמים למילוי לתקופה ממושכת.

אתם יכולים לקרוא עוד מאמרים בנושא של רפואה אסתטית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה