שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2476
מאמרים: 7518
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 

מילוי קמטים – כל מה שצריך לדעת


brainsway
 
 

 

החומרים למילוי קמטים

חומצה היאלורונית הינה חומר טבעי הנמצא בגופנו הנקרא פוליסכריד המורכב משרשרת של סוכרים. חומר זה מופרש על ידי תאים ונמצא ברקמות הגוף של בני האדם ושל בעלי החיים בחלל הבין תאי.

חומצה היאלורונית טבעית המצויה בגופנו חיונית לרקמות הגוף והיא משמשת בסיס לקולגן ואלסטין שהינם חלבונים המעניקים לעור אלסטיות, חוזק, נפח, שומרים על המראה הצעיר והרענן של העור, משמרים ומחזקים את סיבי הקולגן והאלסטין.

החומצה ההיאלורונית אשר נמצאת בגופנו באופן טבעי, פוחתת ככל שאנו מתבגרים ומצויה ברמות גבוהות בגופם של צעירים, זאת הסיבה שבגיל מבוגר נוצרים קמטים בעור, הנפח בעור הפנים פוחת וכך נוצרים הקמטים.

מילוי קמטים בהזרקה

מילוי קמטים מתבצע באמצעות הזרקות  לאזור הקמט. חומצה היאלורונית וחומרים נוספים כגון הרסטיליין והבוטוקס משמשים למילוי קמטים כגון רסטיליין ומעודדים את ייצור הקולגן והאלסטין באזור ההזרקה, כמו כן מוסיפה ההזרקה נפח באזור הקמט כבר ברגע ההזרקה, זאת מאחר והחומצה ההיאלורונית הינה ג'ל סמיך, היוצר נפח מתחת לקמט וגורם לגוף לייצר סיבי קולגן אשר אחראיים על הטונוס של העור.

החומצה ההיאלורונית נספגת בגוף בהדרגה, על כן, תוצאות הטיפול נשמרות למשך מספר חודשים, בין 9-12 חודש. לאחר מכן ניתן לחזור על הטיפול שוב.

רסטיליין – למילוי קמטים

הרסטיליין הוא אחד החומרים המשמשים למילוי קמטים. הרסטיליין מכיל חומצה היאלורונית והזרקתו לעור מעודדת ייצור קולגן אשר יגרום לאזור הקמט לקבל נפח, גמישות, מוצקות וזאת מן הסיבה שסיבי הקולגן שנוצרים מחזקים את העור.


הרסטיליין הינו ג'ל סמיך הבנוי מחמרים זהים לחומרים הטבעיים המצויים בגופנו. הוא משמש למילוי קמטים ולטיפולים בעיקר באזור התחתון של הפנים . ומשום היותו כמעט זהה לחומצה ההיאלורונית הטבעית המצויה בגופנו, הסיכויים לפתח אלרגיה לחומר זה קלושים. החומצה נספגת בגוף, ועל כן תוצאות ההזרקה יחזיקו למשך מספר חודשים, וייעלמו בהדרגתיות לאחר 9-12 חודשים והעור יחזור למצבו הקודם.

באמצעות הזרקת הרסטיליין ניתן למלא קמטים, להוסיף נפח באזורים אשר "התרוקנו" מנפח כגון שקעים בלחיים, שקעים מתחת לעיניים, חריצים מסביב לשפתיים וכו'

 

מילוי קמטים בבוטוקס

על חומר זה נראה שלא צריך להרחיב. בוטוקס הוא רעלן והוא החומר הראשון שיצא לטיפול בקמטים. בדומה לחומצה, החומר משתק את השריר לזמן קצוב, ובהזרקה של בוטוקס ניתן למלא את הקמטים במספר נקודות בפנים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה