שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 

עדיף להתקלח עם סבון טבעי


ספירולינה

ספירולינה פול לייף

מזון על וקוסמטיקה טבעית

 
 

בפעם הבאה שאתה הולך לקנות סבון בסופר אתה צריך לעצור ולחשוב האם הסבון שאני משתש בו הוא סבון שבריא לי. בתחום האיפור המקצועי זה כבר ידוע שיש הרבה מוצרי קוסמטיקה שמכילים חומרים סינטטיים מסוכנים והשימוש בהם לאורך זמן מסוכן לעור. הרבה אנשים לא יודעים שאותו דבר ניתן להגיד על הסבונים שהם משתמשים בהם. יש הרבה סבונים שהם מכילים חומרי ניקוי אגרסיביים שאולי מנקים את העור ביסודיות אך גם פוגעים בו. לכן, חשוב לקחת כמה טיפים מהתחום של קוסמטיקה טבעית, שמציעה לנו תחליפים שונים כגון סבונים טבעיים.

מה כל כך רע בסבון רגיל?

יצרני סבון מסחריים משתמשים בחומר שנקרא גליצרין, חומר מאוד אפקטיבי בניקוי העור וגם חומר שהוא מאוד זול בייצור שלו. החברות הללו משתמשות בו כדי להפוך סבונים לחזקים יותר ולהוריד את עלויות הייצור תוך שמירה על מטרת הסבון. החומר הזה הוא חומר מסוכן לעור ושימוש נרחב בו הוא מאוד לא בריא.סבונים מסחריים גם מכילים חומרים סינטטיים שמייצרים הקצפה, צבעים מלאכותיים וריחות בכדי להעניק לנו הרגשה של מוצר איכותי שבפועל הוא מוצר נחות. סבונים אנטי-בקטריאלי לעתים קרובות גם מכילים טריקלוזן, חומר כימי רעיל שידוע כגורם לסרטן. על פי הקואליציה הלאומית נגד השימוש לרעה בחומרי הדברה, המרכיב הפעיל בסבונים מסחריים ממשיך לעבוד במשך זמן רב ככל 12 שעות לאחר שימוש. כך ששימוש בסבונים לא טבעיים הוא מסוכן.

מה האלטרנטיבה?

כל סבון טבעי, אורגני, בעבודת יד. יש הרבה מקומות שמוכרים סבונים טבעיים שלא עברו תהליך כימי ומכילים רק חומרים מן הטבע. ההבדל בין סבונים טבעיים לסבונים רגילים מבחינת האיכות והבריאות הוא שמיים וארץ.

מה לשים לב בעת קניית סבון טבעי?

קניות עבור מוצרי היגיינה צריכה להיות כמו קניות למזון - תמיד לבדוק את התווית. חלק מהמוצרים טוענים שהם מוצרי קוסמטיקה טבעית או שנעשו עם מרכיבים אורגניים, עם זאת, יש הרבה חברות שמשתמשות בשפה זו כמו תכסיס שיווקי. יש להיות מודע לכך שסבונים טבעיים אמיתיים הם סבונים שעשויים רק מחומרים מן הטבע. אפשר למצוא חומרים שונים כמו שמן ארגן וחמאת שיאה שהם המרכיב היחידי בסבון טבעי.

בעיקרון יש שלוש דרכים לעשות סבון טבעי: המסה של חומר מן הטבע ולצורת סבון ולאפשר לו לחזור לצורתו המוצקה בטמפרטורת החדר. שתי השיטות האחרות הן "תהליך חם" ו-"תהליך קר." שיטת התהליך החמה מנצלת חום להמיס חומרים מוצקים לכדי סבון נוזלי ושיטת התהליך הקרה עושה ההיפך. שיטת התהליך הקרה לוקחת את רוב הזמן, אבל הוא ללא ספק השיטה הטובה ביותר לייצור סבונים טבעיים באיכות הגבוהה ביותר.

אם אתה רוצה להפחית את המתקפה של רעלים בבית שלך? התחל עם החלפת מוצרי הטיפוח האישי שלך! אנו מציעים לעבור לשימוש של סבונים טבעיים לניקוי יעיל ובריא.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה