שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 

פטרת ציפורניים


טליה גורן
 
 

פטרת ציפורניים הינה מחלה כה נפוצה עד כדי כך שכמעט כל בן אדם עשוי לסבול ממנה במהלך חייו או סובל ממנה ברגעים אלו ממש. על אף תפוצתה הנרחבת ולמרות שהמודעות לפטריה זו גוברת והולכת, עדיין רבים לא שמים לב להתפתחותה או מתעלמים מקיומה. יכול להיות שקשה להבחין בכך שיש לכם פטרת ציפורניים בגלל שברוב המקרים פטרת ציפורניים תוקפת את ציפורני הרגליים ואנו פחות רואים או מקפידים עליהן ויכול להיות שזה פשוט הרגל להזניח בעיות רפואיות כאלה ואחרות.

לא משנה מאיזו סיבה אתם מזניחים את הטיפול בבעיה של פטרת ציפורניים, חשוב שכן תבינו שההזנחה הזו יכולה להוביל לסכנות ולבעיות גדולות יותר בהמשך, דבר אשר ניתן בהחלט לומר כמעט על כל בעיה רפואית. ראשית כל, במידה ומתפתחת פטרת ציפורניים באחת הציפורניים שלכם, היא עלולה להתפתח בהמשך לזיהום חמור, כאב רב וחוסר נוחות במהלך כל שעות היום. שנית, כפי שהפטריה הזו נוצרת או עוברת ממקורות אחרים, הרי שכך היא יכולה להתפתח ולהתפשט גם הלאה וזה אומר שהפטריה יכולה לעבור מציפורן אחת לציפורן אחרת בגופכם וכך לפגוע לא רק בציפורן אחת, אלא בכל ציפורני הרגליים או הידיים שלכם. אין ספק שברגע שאותה פטרת ציפורניים מתפשטת, אז הבעיה הופכת לאקוטית ומורכבת יותר.

לכן חשוב לתפוס פטרת הציפורניים בזמן ולהעניק לה טיפול הולם להעלמתה או להפגת הכאבים שהיא מסבה לכם. הקפידו לשים לב לבריאות הציפורניים שלכם, לא רק בכפות הידיים, אלא גם בכפות הרגליים. שימו לב אם חל איזה שהוא שינוי חיצוני בציפורניים שלכם, אם זה בצבע שלהן, במראה שלהן או בצורה שלהן. מי שסובל מבעיית פטרת ציפורניים יכול לזהות כי הצבע של הציפורן הפך כהה יותר או בעל נקודות לבנות או צהובות. הצורה של הציפורן משתנה- היא הופכת לעבה מאד או לדקה ורכה בהשוואה לציפורניים האחרות. ובמראה- הציפורן נראית שונה מיתר הציפורניים או שהיא מאבדת מהברק שלה.

אם אתם מבחינים באחד או יותר מהסימנים הללו, הרי שקיים סיכוי שיש לכם פטרת ציפורניים ולכן חשוב מאד לקבוע תור אצל רופא עור בכדי לבדוק ולטפל בבעיה.

ניתן למצוא טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר יעיל ומוכח שעוזר ומסייע , זאת נעשה ע"י אנשי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה