שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2368
מאמרים: 7363
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואת עור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואת עור
 
קמטי הבעה אלו הם הקמטים הראשונים אשר מופיעים על הפנים של כל אחד מאתנו.
המשך קריאה
קוסמטיקה רפואית נולדה כאשר גילו את ההשפעה שיש לחומצתיות של העור, קוסמטיקה רפואית נועדה כדי לטפל במה שקוסמטיקה פרא – רפואי לא מצליחה לטפל.
המשך קריאה
המאמר מציג את נזקיה השונים של חשיפה לשמש. חשיפה בלתי מבוקרת לשמש עלולה לגרום לפגיעה בעור, לשלל תחלואים ואף למוות. המאמר מציג את הקבוצות  הפגיעות במיוחד לנזקי השמש ואת הדרכים השונות להתגוננות בפני נזקי השמש.
המשך קריאה
נראה כי מלבד השימוש בשמות שונים לאותה בעיה של פצעי בגרות על הפנים, סבלו וסובלים עד היום צעירים רבים מהם, ומנסים שיטות שונות, חלקן המצאות דמיוניות כדי להתפטר ולהעלים את האקנה.
המשך קריאה
אם מבינים איך מתפתחת אקנה, אפשר גם לדעת לטפל בה. ערכה מיוחדת למניעה וטיפול באקנה (פצעי בגרות) משווקת כעת בשוק, והיא כוללת מוצרים שאמורים לסייע ולמנוע מצבי אקנה. 
המשך קריאה
אחד הדברים החשובים ביותר לכל המתבגרים זה המראה שלהם. זה הזמן של האהבה הראשונה, המשיכה לבנות וכל הנושא של הלוק החיצוני, מאוד קובע ומשפיע על ההתנהגות של שני המינים.
המשך קריאה
אקנה היא דלקת של זקיקי השיער ובלוטות החלב. היא מופיעה בעיקר בגיל ההתבגרות כתגובה לא תקינה להורמון המין הטסטוסטרון. בעגה היום יומית השגורה פצעי האקנה מכונים "פצעי בגרות" וסובלים מהם צעירים בגיל ההתבגרות אבל גם מבוגרים יותר.
המשך קריאה
שמן המפ הנו שמן בעל רכיבים שיכולים להעשיר נפלא את העור שלנו ולטפל במחלות הקשורות לעור כמו אטופיק דרמטיטיס ופסוריאזיס
המשך קריאה
כדי לקבל ציפורניים מושלמות בידיים וברגליים הכי נכון לעשות זה ללכת למכון קוסמטיקה ולקבל מניקור פדיקור מקצועי, אך לא די ברור שלא לכולנו יש את הזמן והכסף ולכן אפשר לעשות מניקור פדיקור לבד.
המשך קריאה
הסבונים המסחריים שאנו משתמשים בהם מכילים חומרים כימיקלים מסוכנים שפוגעים לנו בעור. הדבר המומלץ לעשות הוא להתחיל להתנקות עם סבונים טבעיים שלא מכילים חומרים מסוכנים
המשך קריאה
1-10 מתוך 36 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה