שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> תוספי מזון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תוספי מזון
 
בצמח הקנאביס נמצאים שני סוגי חומרים בעלי השפעה על האדם. הראשון הוא HTC שמוגדר, למעשה, כחומר ממכר האסור לשימוש על פי חוקי המדינה וחוקים בינלאומיים אחרים. השני הוא CBD שהינו חומר בעל סגולות רפואיות ולכן, מנוצל, לסיוע לחולים בנסיבות רפואיות שונות.
המשך קריאה
מגנזיום הוא המינרל החשוב ביותר לפעילות תקינה של גוף האדם. הוא אחראי על לא פחות מ- 400 פעולות ביולוגיות בגוף. אז למה הישראלים סובלים ממחסור חמור במגנזיום והאם כדאי לי לצרוך מגנזיום בתוסף תזונה?   
המשך קריאה
הכורכום משמש את התרבות ההודית כבר אלפי שנים כתבלין למאכלים ותבשילים מסורתיים. בשנים האחרונות חוקרים גילו שהוא לא רק הופך כל מאכל למדהים, יש לו גם יכולות ריפוי חסרות תקדים לשלל בעיות רפואיות בזכות החומר הפעיל בו הכורכומין. למי כרוכומין יכול לעזור? הכל במאמר הבא!
המשך קריאה
שוק תוספי התזונה והמזון הוא שוק שגדל בכל שנה עם מודעות העולם לתזונה בריאה. האם אנחנו באמת זקוקים לתוספי תזונה בשביל להיות בריאים והאם הם מועילים לנו? 
המשך קריאה
מומחים רבים ברפואה הטבעית ממליצים על הוספת אבקת ארוניה ברי לתזונה היומית על מנת לקבל ערכים תזונתיים רבים ובריאים
המשך קריאה
מיץ נוני, מיץ סחוט טרי מפירות עץ הנוני, מכיל ערכים תזונתיים רבים שמעניקים לשותים אותו יתרונות בריאותיים רבים בצריכה יומית.
המשך קריאה
הרבה אנשים מהללים את פרי האסאי כפרי מזון על נפלא ובריאותי. הרבה אנשים חושבים שאלו רק מיתוסים או חוות דעת טרנדיות, אך כל הדברים הטובים ששמעתם על אסאי נכונים
המשך קריאה
הדבש הוא אחד הממתיקים הטבעיים המוכרים שיש. אבל חוץ ממנו, הדבורים מייצרות שלל מוצרי כוורת בריאים, חיוניים ומועילים המשמשים אותנו לא רק לצורכי מאכל. במאמר אסקור את מוצרי הכוורת השונים ואראה כיצד הם יכולים לשפר את חיינו ובקלות
המשך קריאה
מגנזיום ציטראט הוא מגנזיום אשר מקושר אל חומצה ציטרית. הוא נספג בגוף בצורה טובה גם בסביבה שאיננה חומצית מספיק. לכן הוא מתאים לאנשים מבוגרים שלעתים מערכת העיכול שלהם אינה מספיק חומצית.
המשך קריאה
דיאטת סימונס ידועה ביכולתה לאתחל את הגוף ולהשאיר אותנו רזים וחטובים לתמיד. אוהדי הדיאטה טוענים שמאז שהתנסו בדיאטה לא רק שהורידו במשקל גם שמרו עליו לתמיד. יש המון מחלוקת לגבי הדיאטה, בעיקר בגלל משטר הדיאטטי הקפדני שמורכב מ500 קלוריות יומיות, שלטענת רבים, אינו בריא ואף מסוכן. מומחים בדיאטה שכוללים רופאים, טוענים שתוסף הדיאטה "ממיס" את רובד השומנים וממיר אותם לארגיה זמינה לגוף וכך, משלים לגוף את האנרגיה החסרה עקב כמות הקלורית הנצרכת.
המשך קריאה
1-10 מתוך 19 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה