שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> תוספי מזון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תוספי מזון
 

אומגה 3 מצמח המרווה


תמר זבולונ
 
 

 

אומגה 3  שמן מרווה  מה המינון הנכון ?

מינון - עד 6 קפסולות ליום כיון שזה שמן נקי ומזוקק  (כמו לקיחת שמן זית)

לרדת בהדרגה בייעוץ עם הרופא המטפל

 תוספי תזונה  משווקים כבר שנים רבות  והופכים עם הזמן  לזמינים יותר ויותר  כתוצאה מהפיתוח של המדע

והצורך בתוספי מזון .אי לכך יש גישות שונות  ושמן המרווה ניתן לצרוך אף 6 קפסולות ביום  על מנת להגיע לתוצאה מכסימלית כמובן ביעוץ עם הרופא המטפל. יש מספר קבוצות של תוספי מזון ויטמינים ומינרלים  וחומת שומן אומגנ 3 מהחשובה ביותר בשל הצורך של הגוף ובעודה שאינו חכול ליצרה ועליו לקל אותה ממקור חיצוני .

תועלות בריאותיות הקשורות בחומצות שומן חיוניות מסוג אומגה3  מצמח המרווה

לפני שננסה להבין מדוע תוסף מזון זה חיוני כל כך לרקמות התאים  בגופנו  וכן לתאים במוח כדאי להבין את התפקיד  של  חומצת אומגה 3במעטפת התא האנושי. מרביתן מיוצרות בגוף מלבד אומגה 3  מעטפת התא מורכבת מחומצות שומן שתפקידן הוא לספק לתא הגנה וסינון החומרים הנכנסים ויוצאים ממנו. חומרי תזונה כגון גלוקוזה צריכים להגיע לתא וכמו כן מהווה מעין חומת מגן למניעת חדירה של חיידקים מסוכנים שעלולים לגרום לגידוליםכ  שונים. לכן הצורך החיוני כ ל כך בחומצה לינולידים אסיד משמן המרווה המורכבת מכמות מספקת של אומגה 3 טבעי וללא רעלים  תסייע לתא בתפקודו הבריא.

שמן דגים  - מריח שמן  דגים

רבים מבני הדור הקודם עוד זוכרים כיצד אמן נתנה להם בילדותם "כפית שמן דגים" למען בריאותם. אם בעבר לא היו בידי החוקרים הוכחות בדבר יעילותם של תוספי מזון אלו הרי שכיום מדענים יודעים לקשור בין תועלות רפואיות כגון מחלות לב והסיכוי ללקות בהתקפת לב לבין תזונה ים תיכונית עשירה באומגה 3. אומגה שמן דגים גורם לגרפסים לא נעימים..

מחקר שנעשה באוניברסיטת הווארד  העלה כי בארה"ב למשל, מתים בכל שנה כמאה אלף איש כתוצאה ממחסור באומגה  3 אי לכך  ניתן רק לשער כמה אנשים קיפחו את חייהם או  ניזוקו ממחלות הקשורות למחסור באומגה 3 . הנה כמה דוגמאות הקשורות בתועלות אומגה 3:

הריון ולידה: בתקופת ההיריון חשובה מאוד לעבור  ממספר בדיקות . גוף העובר אשר נבנה ומתהווה זקוק לחומרי בניין איכותיים שיבואו ליידי ביטוי בחייו הבוגרים. דוגמה טובה היא רמת המשכל שנקשרה לצריכה של "אומגה 3 בהריון" ע"י נשים הרות בחודשים בהם נבנה מוח העובר. מובן שגם בתקופת הנקה, חומצות שומן אלו חשובות מאוד מאחר והרך הנולד זקוק מאוד לחומרי בניין אותם הזכרנו. ישנם תוספי מזון ייעודיים לנשים בהריון והנקה כאשר תפקידן של חומצות אומגה 3 הטבעי  לא נפקד בהם.

המוצר האיכותי  אומגה 3 מצמח המרווה – שפרץ בסערה לעולמנו  עוזר לקשת רחבה של בעיות  וגורם להטבה משמעותית  שמקנה לגוף ולתאים להיות בריאים יותר ומוגנים מפני חדירה של כל מיני חיידקים לא רצויים.

פשוט מחזק את מערכת החיסון בגוף .

ומטפל באדם ואחר כך במחלה.

אומגה 3 מדגים גורמת לצואה שומנית.

מדענים במערב אשר חקרו מדוע אסקימואים בריאים במיוחד גילו כי תזונה עשירה בחומצות שומן שמן דגים היא הבסיס לבריאותם. כיום אנו יודעים לבודד את המקור ואף לברר באילו תועלות בריאותיות נוספות נקשר אומגה 3..

צמח המרווה המרושתת שמהזרעים שלו  מפיקים  את האומגה 3 הצמחית :

אומגה 3 ממקור מרווה מרושתת הוא פיתוח ישראלי שנתגלה במכון ולקני ובשיתוף מכון ויצמן למדע  

מדובר  בהמצאה הגאונית של ד"ר נתיב דודאי  מהמכון הוולקני  שהוכח כיעיל בצורה  יוצאת מהכלל בריפוי של מחלות שונות  כגון סכרת,כולסטרול הפרעת קשב וריכוז ועוד [ראה מרוולס עדויות  בגוגל]יש בשמן המרווה גם ויטמינים ונוגדי חמצון.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה