שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2479
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> תוספי מזון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תוספי מזון
 

אקטיביה מסייע לפעילות עיכול איטית


אמנון
 
 

 

בשנים האחרונות תחום הפרוביוטיקה התפתח מאוד- חיידקים פרוביוטיים הם אלו המאפשרים לגוף שלנו להיות בריא יותר, לעבוד בצורה תקינה יותר כך שאנחנו בסופו של דבר נרגיש טוב יותר. פעמים רבות נתן להיתקל בחיידקים הפרוביוטיים במוצרי חלב שונים כגון אקטימל או יוגורט אקטיביה. יוגורט אקטיביה הינו אחד ממוצרי החלב הבריאים ביותר- אקטיביה מסייעת לתהליך ולפעילות תקינה של מערכת העיכול. בנוסף, באמצעות צריכה קבועה של יוגורט אקטיביה ניתן למנוע כאבי בטן שונים, גזים ונפיחות. לפניכם מאמר בנושא אקטיביה מסייעלפעילות עיכול איטית.

מהי אקטיביה?                                                 

אקטיביה הינו יוגורט מבית דנונה. מטרתו של יוגורט זה היא לגרום לפעילות תקינה של מערכת העיכול ולסייע למערכת עיכול איטית. היוגורט נעשה באמצעות התססה של חלב. לחלב המותסס מוסיפים חיידקי יוגורט טובים הנחוצים לבריאות הגוף. ייחודו של יוגורט אקטיביה מקורו בחיידק ה- Bifidus Actiregularis. חיידק זה מייחד את יוגורט אקטיביה מכל יוגורט אחר בכך שהוא לא רק שמצליח לשרוד בתוך הסביבה הפנימית של גופנו, באזור המעיים בעיקר אלא הוא גם מסוגל לגרום ולסייע למערכת עיכול איטית. מחקרים רבים בנושא הביאו למסקנות שיוגורט אקטיביה אינו רק יוגורט הפועל בצורה חיובית על הגוף שלנו אלא הוא גם עוזר לנו ומונע נפיחות בבטן, כאבים שוניפ, גזים וכדומה.

אקטיביה- יוגורט פרוביוטי

בניגוד ליוגורטים אחרים, אקטיביה מבית דנונה הינו יוגורט פרוביוטי המסייע למערכת עיכול איטית. בשנת 2005 דנונה השיקה את יוגורט אקטיביה לאחר שנים רבות של מחקרים שונים בתחום הפרוביוטיקה. במחקרים הוכיחו כי החיידק הייחודי והפרוביוטי הנמצא ביוגורט האקטיביה Bifidus Actiregularisהוא הסיבה לכך שהיוגורט הינו בעל השפעות כה רבות וחיוביות על מערכת העיכול של גוף האדם. פרוביוטיקה משמעותה בעד החיים, כלומר, חיידקים פרוביוטיים הינם חיידקים חיוביים וחיוניים המסייעים לתיפקוד נכון ותקין של המערכות השונות בגוף ובכך הם שומרים עם הבריאות שלנו.

ערכים תזונתיים רבים

יוגורט אקטיביה איננו רק יוגורט בעל השפעות חיוביות על המערכת העיכול והוא אינו רק יוגורט המסייע למערכת עיכול איטית. יוגורט אקטיביה הינו יוגורט הכולל בתוכו וויטמינים רבים ומינרלים שונים החיוניים לגוף שלנו. ביוגורט אקטיביה יש חלבונים, ברזל, סידן וכדומה. כמות הסידן בגביע יוגורט אקטיביה בודד מספקת כ- 20 אחוזים מכמות הסידן היומית המומלצת לצריכה בקרב צעירים בני 19 ועד למבוגרים בני 60. בנוסף לכך, פעמים רבות יוגורט האקטיביה מומלץ לצריכה בעת דיאטה שמטרתה ירידה במשקל או בעת שמירה על תזונה נכונה בכגלל ערכיו התזונתיים של היוגורט.

אקטיביה- חוויה של טעמים

כיום ניתן למצוא את יוגורט אקטיביה בכל חנות מזון וסופרמארקט במגוון רחב של טעמים- פירות יבשים, שזיפים, גרנולה תות וטעם טבעי. בנוסף לכך ניתן להוסיף ליוגורט תוספות שונות כגון זרעי פשתן, דגני בוקר, שוקולד, גרנולה וכדומה. כיוון שארוחת הבוקר שלנו היא זו שבדרך כלל מעניקה לנו את ההגנה והכוחות למשך שארית היום מומלץ לאכול את היוגורט בשעות הבוקר, כדי לספק את הסיוע הנחוץ לקיבה שלנו במהלך שאר היום. בעזרת יוגורט האקטיביה ניתן לא רק ליהנות מטעם מתוק וטעים אלא ניתן לקבל גם סיוע למערכת עיכול איטית ולשמור על בריאות הגוף.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה