שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> תוספי מזון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תוספי מזון
 

בתי מרקחת


טלי גל
 
 

אם בעבר בתי מרקחת שימשו אותנו רק לרכישה של תרופות קונבנציונאליות על פי מרשם רופא, כיום המצב השתנה ובכמעט כל בתי מרקחת ניתן למצוא ויטמינים, מינרלים ותוספי תזונה נוספים.

 

בתי מרקחת- רוקחים הכל

בתי מרקחת אמנם משויכים אצלנו מחשבתית אל קופות החולים ולחברות התרופות המשווקות תרופות קונבנציונאליות, אך כאן ניתן לומר כי מדובר על תקיעות של העבר. כיום, בית מרקחת מוכר מגוון מוצרים, ביניהם תוספי תזונה שונים, ויטמינים, מוצרי קוסמטיקה טבעיים ועוד לכל לקוח אשר מגיע אליו. מוצרים רבים אינם מצריכים מרשם רופא וניתן לומר כי בית המרקחת של היום הוא אחד המשווקים של יצרניות תוספי תזונה רבות.

אם אתם מנסים להבין מדוע בתי מרקחת של קופות חולים משווקים את כל אותם תוספי תזונה ולא רק תרופות קונבנציונאלית אותן ניתן לקחת רק באישור מרשם רופא, חשוב לזכור כי קופת חולים מעודדת אורח חיים בריא. אורח חיים זה כולל תוספי תזונה, ויטמינים, מינרלים, צמחי מרפא וכל דבר טבעי אשר יכולים לעזור לגוף להשלים חסרים מסוימים ולמנוע מחלות שונות אשר עלולות לקנן בו בעקבות חסרים אלו.

 

בתי מרקחת- מה עדיף?

חשוב לדעת כי בתי מרקחת מציעים דבר אותו חנויות טבע רבות אינן מציעות, הן מציעות רוקח מקצועי ומוסמך אשר יכול לעזור לכם בכל הקשור אל מידע אודות תרופות מרשם ותרופות ללא מרשם. רובינו מרגישים בטוחים כאשר אנו יודעים כי עומד לפנינו איש מקצוע אשר לומד באחת מהאוניברסיטאות את מקצוע הרוקחות ולכן הם גם אמין במידע אותו הוא מספק לנו.

זוהי הסיבה העיקרית בגינה אנשים רבים מעדיפים לקנות תוספי תזונה בבתי מרקחת של קופות החולים ובתי מרקחת פרטיים מאשר קנייה ערטילאית של תוספים של יצרניות לא מוכרות של תוספי תזונה.

למרות זאת חשוב לדעת כי גם בחנויות טבע תוכלו למצוא אנשי מקצוע אשר ישמחו להעניק לכם אינפורמציה רבה בדבר תוספי תזונה שונים וכן בחלק מהחנויות המשתייכות לרשת של חנויות טבע, אף תוכלו למצוא נטורופת ורוקח מקצועי שמטרתם לעזור לצרכנים. לכן, אין תשובה מוגדרת לשאלה 'מה עדיף', שכן מדובר כאן על ההרגשה של כל אחד מאיתנו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה