שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> תוספי מזון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תוספי מזון
 

הדמיית זקיקי שיער - הלוק הגברי החדש


כתיבה שיווקית וקידום אתרים

 
 

הפתרון המושלם לקרחים נחת על הפלנטה. לפלנטה הזו קוראים מספרת העיצוב החדשנית שמביאה את בשורת הזקיקים החדשים עבור גברים קרחים. מהיום אתה לא חייב להשלים עם הקרחת החלקה שלך, גם אם החברי שלך אומרים לך שזה הכי באופנה.

הדמיית זקיקי שיער - בין רגע תשכח שהיית קירח

הקרחת שלך היא אמנם תהליך גנטי שאין להשיב את השיער שהיה. מאידך הבשורה החדשנית בסוגיית גברים מתקרחים וקרחים כבר פה. איך זה שטרם שמעת על הדמיית זקיקי שיער?! השד לא נורא, עם הבשורה החדשה תמיד אפשר לחדש את המראה ולהפוך בין יום לגבר עם זקיקי זיער צפופים ולהשיג את הלוק הכי מסוקס שיש, גם אם אתה צעיר או מבוגר, כי בכול גיל המראה חשוב ועוד איך.

השיטה בשמה המקצועי נקראת וירטואל אייר. מלשון שיער וירטואלי. לא הכוונה היא אמיתית ומחושית ומישושית לחלוטין למרות הגדרתה הווירטואלית. כמו כן, מדובר בפטנט עולמי וייחודי, עבור גברים מתקרחים וקרחים בלבד. באמצעות השיטה מחדירים פיגמנט אורגני ייחודי ובעל טקסטורה טבעית לחלוטין לשכבה התת עורית.. נו זו שמתחת לקרקפת ובמילים מקצועיות נקראת גם שכבת האפידרמיס... להמשך קריאת התהליך עברו לפסקה הבאה...

כיצד השיטה מתבצעת

כפי שהוזכר לעיל, המומחים להדמיית זקיקי שיער, חודרים באמצעות מכשיר אלקטרוני מיוחד, שפותח במיוחד עבור שיטה זו. והמומחה מדמה ומצייר במיומנות מפליאה זקיקי שיער שמדמים תספורת או לוק מכוסח וקצוץ. חשו בלציין כי שיטה זו צריכה לחזור על עצמה כול כמה שנים לבעלי הקרחות או המתקרחים, על מנת לשמר את הלוק הקצוץ והצפוף. ניתן להיכנס לאתרי מספרות העוסקות ומיומנות לבצע שיטה חדשנית וייחודית זו. ולא להסתפק בחובבנות אלא במקצוענות של ממש. 

את התוצאות גם תוכלו לראות באמצעות גלריות הדמיית זקיקי שיער אונליין ובצורה הכי אוטנטית שאפשר. גם לגברים שרק חלק מראשם הקריח ניתן בעיקר להם להגיע לתוצאות מושלמות ושאף אחד לא יבחין כי עברתם טיפול אייר וירטואלי. בסוגיית טקסטורת החומרים, הסירו דאגה מראשכם... כול החומרים מופקים מחומרים ידידותיים לעור, קרי אורגניים וטבעיים לחלוטין.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

אורח אומר :
אחלה טיפול   08/02/2013


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה