שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> תוספי מזון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תוספי מזון
 

כל המיתוסים ששמעתם על אסאי נכונים


ספירולינה

ספירולינה פול לייף

מזון על וקוסמטיקה טבעית

 
 

אסאי הופך עם השנים לפרי מזון על מאוד ידוע בקרב שוחרי בריאות ואנשים אשר רוצים לשפר את התזונה שלהם ולרדת במשקל. היום דרך האינטרנט ובחנויות טבע אנשים רבים מבקשים לקנות אסאי ולהפוך אותו לחלק בלתי נפרד מהמאכלים היומיים שלהם.

למי שלא יודע, אסאי הוא פרי יער שגדל באמזונס ומכיל נוגדי חמצון רבים, סיבים בריאותיים, חומצות שומן בריאות ועוד ערכים תזונתיים רבים, והכל בערך קלורי מאוד נמוך. הפרי הוא פרי מאוד טעים, מאוד דומה לטעם ענבים אדומים, ובישראל הוא נמכר בתור אבקת אסאי.

למה דווקא רק אבקת אסאי

הרבה אנשים בישראל שלא מודעים לתחום של אסאי או מזון על בכלל, אומרים שצריך לצרוך אסאי רק בצורתו המקורית, לאכול אותו נא, ולא לרכוש אבקת אסאי אצל המשווקים. ובכן, קודם כל, באבקת אסאי יש אותם ערכים תזונתיים כמו בפרי אסאי בצורתו המקורית. תהליך הפיכת אסאי לאבקה שומר על כל הערכים התזונתיים שלו ועל הטעם המקורי שלו, כך ששתיית אבקת אסאי עם מים או כתוספת לשייק שווה לאכילת אסאי בצורתו המקורית. דבר שני, חשוב לדעת שאסאי לא מחזיק יותר מ-24 שעות בצורתו המקורית. כלומר, שאם עובר יותר מיום לאחר שהאסאי נקצר, הוא כבר לא ראוי למאכל והערכים התזונתיים שלו נעלמים. זאת הסיבה שמוכרים בישראל ועוד ארצות רחוקות, שזמן שינוע האסאי ארוך, רק באבקה. אינכם יכולים להשיג אסאי טרי בישראל אלא רק באבקה.

אבקת אסאי היא מזון על

מכיוון שלא ניתן לאכול אסאי טרי בישראל, אבקת אסאי נחשבת לתוסף מזון על. כלומר, שעל ידי שתיית שייק עם אבקת אסאי או הוספת אבקת אסאי למתכונים אנו נהנים מהיתרונות הבריאותיים של האסאי ובעצם צורכים מזון על שמסייע לנו. בעזרת צריכה של אבקת אסאי אנחנו מקבלים חומרים נוגדי חמצון, שיעילים במאבק מול מחלות, מוסיפים סיבים תזונתיים לגוף, שטובים לפעילות התקינה של הגוף, ומקבלים אנרגיה נוספת במהלך היום, כי אסאי הוא מקור אנרגיה טבעי.

אבקת אסאי תורמת לירידה במשקל

משווקים רבים מוכרים אבקת אסאי שמוצר תוסף זונה לדיאטה. זהו בהחלט רעיון נכון מכיוון שאסאי מכיל סיבים תזונתיים שעוזרים לייצר תחושב שובע, שעוזרת לאנשים בדיאטה לאכול פחות. בנוסף, לאסאי יש חומצות שומן שעוזרות לגוף בתהליך חילוף החומרים, מה ששורף שומן והאנרגיה הטבעית שמקבלים בהאבקה עוזרת לבנות שריר, הרבה מתאמנים מוסיפים אבקת אסאי לשייק האימון שלהם. כמובן שאסאי תורם לבריאות הכללית של הגוף ומסייע לירידה בשומן, אך כמובן בכדי להגיע לתוצאות אמיתיות זה צריך לבוא ביחד עם דיאטה מבוקרת ונכונה של אכילה מתחת לכמות הקלוריות הנדרשת ועם פעילות גופנית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה