שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> תוספי מזון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תוספי מזון
 
רבים סבורים כי כאשר מדברים על תוספי תזונה ותוספי מזון, מדבר על אותו הדבר. דבר זה אינו נכון ומדובר כאן בשני דברים שונים לחלוטין. מאמר זה יגולל בפניכם מה ההבדל בין תוספי מזון לבין תוספי תזונה.
המשך קריאה
אם בעבר בתי מרקחת שימשו אותנו רק לרכישה של תרופות קונבנציונאליות על פי מרשם רופא, כיום המצב השתנה ובכמעט כל בתי מרקחת ניתן למצוא ויטמינים, מינרלים ותוספי תזונה נוספים.
המשך קריאה
בשורה משמחת לכול מעלי הקרחות. הדמיית זקיקי שיער שיטה חדשנית ללוק הגברי והחדש. אייר סיטי מקום בו הקרחים הופכים למאלי שיער באמצעות הדמיית זקיקי שיער.
המשך קריאה
כידוע, התרבות המערבית הביאה עימה מגוון של מאכלים בהיצע עצום ובנגישות  מיידית, כך שהתפריט הממוצע שלנו כיום כולל שומנים וכולסטרול, סוכרים וצבעי מאכל, חומרי טעם וריח ועוד חומרים ההופכים את התפריט היומיומי שלנו לעתיר ברעלים שונים. 
המשך קריאה
בשנים האחרונות תחום הפרוביוטיקה התפתח מאוד- חיידקים פרוביוטיים הם אלו המאפשרים לגוף שלנו להיות בריא יותר, לעבוד בצורה תקינה יותר כך שאנחנו בסופו של דבר נרגיש טוב יותר. 
המשך קריאה
  פרוביוטיקה הינה משפחה של חיידקים ידידותיים החיים באופן טבעי במערכת העיכול שלנו ומסייעים לשמירה על תפקודה התקין, לפרוק המזון אותו אנו אוכלים, לחיזוק המערכת החיסונית ולמניעת שגשוגם של בקטריות וחיידקים מזיקים. 
המשך קריאה
  אומגה 3 מצמח המרווה מהווה ויטמין חיוני לתפקוד בריא של הגוף
המשך קריאה
כאבי פרקים כתוצאת שחיקת סחוס או מדלקת פרקים שחיקת סחוס (ארתריטיס) פוגעת בכ- 13% מהאוכלוסייה וככל שהגיל מתקדם, עולה אחוז הסובלים מכאבי פרקים. כאמור, מפרק הוא אזור בגוף שעליו מתחברות שתי עצמות או יותר. המפרקים מאפשרים בדרך כלל תנועה בין העצמות. מפרקים בנויים בצורה המאפשרת עמידה במאמצים מכניים וגם תנועה. שחיקת סחוס פוגעת בגברים ונשים כאחד, הסימפטומים הראשונים מופיעים בד"כ לאחר גיל 40 והשכיחות עולה עם העלייה בגיל.
המשך קריאה
לאדם עם כולסטרול גבוה ולבעלי היסטוריה של מחלות לב במשפחה, אימוץ דיאטה להורדת כולסטרול גבוה בדם לטווח הרצוי חשובה לטווח הארוך מבחינה בריאותית. כולסטרולHDL  נקרא "כולסטרול הטוב", אינו שוקע בדם ועוזר לפנות כולסטרול "רע" מדפנות כלי הדם. לעתים להוריד כולסטרול ע"י שימוש בתוסף תזונה טבעי להורדת כולסטרול.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-19 מתוך 19

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה