שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2095
מאמרים: 6825
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> בגידות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בגידות
 
חדרים לפי שעה בקריות – מחפשים חדרים או צימרים לפי שעה בקריות ? הגעתם למקום הנכון- מאגר שלם של חדרים לפי שעה בכל הארץ- כאן באתר!
המשך קריאה
בגידות בתוך המסגרת הזוגית הן לצערנו הרב עניין נפוץ. אין כמובן סטטיסטיקות מלאות, שהרי מעצם העניין, בגידות הן משהו שמנסים לשמור תחת מעטה של חשאיות, אבל הסוגיה הזו מלווה את האנושות לאורך כל הדרך. כיצד איפה יש להסביר את התופעה החברתית הזו? 
המשך קריאה
  לכולנו המצב מוכר.. היחסים בינינו ובין בן הזוג במצב רעוע, ומתחילים הריבים. פעמים רבות כשמדובר בנישואים, עולה החשש לבגידה ולפעמים אפילו לגניבות שונות מבן הזוג. במקרה כזה רובנו נפנה לחוקר פרטי, אבל לפעמים נעשה טעויות. למרות שחוקר הוא התשובה הנכונה, רבים פונים לפעמים למשטרה.
המשך קריאה
אחד הדברים הטובים ביותר שקרו בשנים האחרונות היא תופעת העיצובים המרובים שניתן למצוא בטבעות האירוסין. עיצובים אלו הביאו לסוגים רבים של טבעות אירוסין יוקרתיות ולצד זה טבעות אירוסין זולות. שפע האפשרויות מעניקה לאנשים לא רק מבחר רב יותר אלא מעניקה להם בעיקר את האפשרות לא "לקפוץ מעל הפופיק" (כפי שאומרים) ולהוציא סכומים "שפויים" על טבעות למטרות אירוסין.
המשך קריאה
המילה מונוגמיה מורכבת בעצם משתי מילים מונו-יחיד וגמוס- נישואין. יצור מונוגמי הוא זה המקיים יחסי מין עם בן זוג אחד, לו הוא שומר אמונים ונמנע ממגע מיני עם פרטנרים נוספים במקביל.  
המשך קריאה
1-5 מתוך 5

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה