שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2330
מאמרים: 7322
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> בגידות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בגידות
 

חוקר פרטי בגידות - מתי ועל מה


shay shab

shay shab

 
 

חוקר פרטי בגידות

ללא ספק אחת התופעות העתיקות ביותר היא תופעת הבגידה בין בני זוג. לא משנה איזה סוג של זוג הוא הנושא, תמיד ומאז שחר ההיסטוריה, אנשים עזבו זה את זו / זה את זה / זו את זו לטובת אדם אחר. היום, כשמוסד הנישואין הוא מוסד כלכלי חשוב ומרובה ילדים לעיתים, חשוב לדעת את האמת, מסיבות רבות.

מדוע אנשים בוגדים?

זוהי שאלה טובה מאד. הסיבות לכך רבות. בין היתר, שעמום או חוסר עניין מבן / בת הזוג לאחר שנים של נישואין, בעיות פסיכולוגיות, צרות בבית – בעיקר חוסר תקשורת או חוסר אהבה בין בני הזוג, וכמובן גם זמינות האינטרנט והצורך בריגושים קלים. לא משנה מה הסיבה, משנה מה עושים איתה. אם ישנה בגידה במשפחה – חשוב לדעת, ולעיתים זוהי לא משימה קלה. בשל כך חשוב להעסיק חוקר פרטי בגידות עבור המשימה.

מדוע להעסיק חוקר פרטי בגידות?

 

 כאמור, לבגידה יש יותר ממשמעות פשוטה של "בן / בת הזוג כבר לא אוהבים זה את זו". לפעמים המשמעות היא פירוק הבית. זה אומר שהעסק הכלכלי הענק הזה, הבית, שיש בו בדרך כלל נכסים, רכבים, רכוש – מתפרק. כדי לעשות זאת מסיבה טובה, צריכים הוכחות. גם הדת דורשת זאת, גם בית המשפט ידרוש זאת וגם בגידה יכולה להוות סיבה לכך שאחד מבני הזוג יקבל תנאים משופרים בגלל הפגיעה בו.

בנוסף, חוקר פרטי במשרד חקירות ייתן לבן / בת הזוג החושדים את התשובה לגבי מה לעשות עם הילדים. הכי חשוב שלא יפגעו, וכדי לא לפרק את הבית "סתם", חשוב לקבל תשובה חד משמעית.

 

מה אנחנו מציעים?

חוקר פרטי בגידות מהמשרד שלנו הוא אדם מנוסה, בעל ידע רב בנושא. הוא חקר פעמים רבות מאד מקרים מגוונים, ויודע היטב איך לגשת למשימה. הוא יאסוף עבורכם את כל החומרים, לרבות תמונות, על מנת לדעת האם מדובר בבגידה, ויעביר אליכם את החומר כדי שתוכלו, אם תחליטו, לגבש תיק גירושין ממוסמך. אנחנו מציעים לכם שירות דיסקרטי, מכובד ואנושי – כדי שהסבל שלכם יפסק כמה שיותר מהר. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה