שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> הכרויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הכרויות
 

איך להתחיל עם בחורה- כל הדרים הנכונות


mysod

mysod- אומנות בהפיתוי

 
 

. אתם אוהבים את המראה שלה, מתים לגשת אליה ולא מסוגלים. מרגישים נבוכים, משותקים, ולא יכולים לחשוב על הצעד הראשון. ככל שיעבור יותר זמן, רוב הסיכויים הם שמישהו אחר כבר יתחיל איתה. אם אתם מזדהים עם התסריט הזה, משמעו כי יש לכם קושי וחוסר ידע של איך להתחיל עם בחורה. הגיע זנן לשנות את זה, ואפשר גם ללמוד בקלות כיצד לעשות את זה.

איך להתחיל עם בחורה בלי לקבל רגליים קרות

גם אתם סובלים מבטחון עצמי ירוד, דימוי עצמי נמוך ולא ממש זוכרים מתי התחלתם בפעם האחרונה עם בחורה, זה לא המקום להתייאש ולהרים ידיים. מדובר בתהליך קצר אך מוצלח. ראשית, יש לעבוד על חיזוק ועל שיפור הבטחון העצמי. חשוב שתדעו כי גברים רבים היו במצב דומה לשלך אולם לאחר שלמדו את סודות הפיתוי, הדרך להתחלה עם בחורה הפכה קצרה וקלה עבורם, וכיום הם מומחים בכל מה שקשור בדרכים כמו סודות הפיתוי , ואמונים על שפת החיזור. כי למעשה הם גילו שבדרכים הנכונות, מדובר בתהליך פשוט מאד ולצידו הצלחות רבות.

הסוד הוא להבין היטב את אמנות הפיתוי, אותה הדרך בה נשים ייענו לחיזורים שלכם במהירות. דרך מומלצת לפיתוי במהלך החיזור הוא מגע באמצעות לחיצת יד. חשבתם פעם על האופן בו אתם לוחצים יד? גשו אל הבחורה בה אתם מעוניינים, אחזו בידה עם רגש ועם עוצמה והישירו אליה מבט, עמוק בעיניים. בתוך אותה לחיצת יד הכניסו את כל העוצמות, הרגש, הבטחון העצמי שלכם. אם תעשו זאת, כבר העליתם את הסיכוי שלכם בכמה וכמה אחוזים טובים.

היכן למצוא בחורות? אחד המקומות בהם יש ריבוי בחורות הוא המועדון. אם אתם שואלים את עצמכם איך להתחיל עם בחורה במועדון, התשובה לכל היא כמו בכל מקום אחר. הפגנת בטחון עצי, כנות, רגש, ישירות, כל אלו תורמים לסיכוי שלכן להתחיל עם בחורה. אל תהססו להצטרף אליה ואל חברותיה, הפכינו עניין של ממש בבחורה. היא לא תוכל להתנגד לזה. וגם לא תרצה לעשות זאת.

איך להתחיל עם בחורה מחוץ למועדון

לא רק המועדון הוא זירה נוחה להתחיל עם בחורה. אם שאלת את עצמכם איך להתחיל עם בחורה מחוץ למועדון, והיכן, התשובה לכך היא פשוטה- אפשר לעשות זאת גם מהבית, מול המחשב. היכרויות רבות נעשות היום באמצעות הכרות הפייסבוק, כלי חברתי חביב ונוח, שמאפשר לכם לא לצאת למועדון אם לא בא לכם, ועדיין להתחיל עם בחורה. היכרות באמצעות הפייסבוק מאפשרת לכם להכיר מבחר רב ומגוון של בחורות. זה המקום בו תוכלו לסנן את אלו שפחות קולעות לטעמכם, ולטפח את ההיכרות עם אלו שכן. אז בעצם איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק? תצרכו לדמיין שאתם בדייט של ממש במועדון, ויחד עם זאת ליהנות מהמסך המפריד ביניכם לבין הבחורה, לפחות במפגשים הוירטואליים הראשוניים. הצטרפו לדיונים בהם משתתפת הבורה בה אתם מעוניינים, שלחו לה מסר נעים ומקורי, למדו את עולמה ותחביביה, זה קל ביותר ומופיע בכל עמוד של כל בחורה בפייסבוק, והתקרבו אליה עד לשלב של שיחות אישיות ולאחר מכן טלפוניות ומפגש אמיתי, מחוץ לעולם הוירטואלי. אם אתם רוצים לדעת איך להתחיל עם בחורה ואף להצליח בכך, חשוב שתתרגלו את השלבים, תנסו אותם, ותראו כי במהרה תגיעו להצלחה עם בנות המין השני.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה