שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> הכרויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הכרויות
 

איך תעזור לכם אומנות הפיתוי להתחיל עם בחורות


mysod

mysod- אומנות בהפיתוי

 
 

 

אז זהו שלא. סודות הפיתוי אינם באמת סודות, אלא מיומנויות שקל מאד לרכוש אותן, וללמוד הכל על כלים ודרכים נכונות להכיר בחורה.

אומנות הפיתוי- עבודה עצמית

שלב ראשון בהחלט הוא ההחלטה כי אתם יוצאים מהמחשבות השליליות על עצמכם, ומהתסריטים הכי שליליים שיש. עליכם להפסיק לשלול גישה לבחורה כי "היא בטח תנפנף אותי", "איזו בושה מול החבר'ה", "אני בטוח שאני לא בטעם שלה". כל המחשבות הללו צריכות להיעלם ואת מקומן צריכות לתפוס מחשבות בהירות ואופטימיות, בטחון עצמי, והרבה חיוביות.כדי להגיע למצב שכזה, מומלץ לתרגל "על יבש" מצבים שונים של איך להתחיל עם בחורה, אפילו מבלי לצפות למענה. ברכת בוקר טוב במעלית לבחורה שאתם לא מכירים, ובתוספת חיוך, יסייעו לכם לרכוש מיומנות. לשמחתכם, רוב הסיכויים שאתם לא מטפסים עכשיו ביחד מאה קומות, ולאחר מספר שניות תצאו מהמעלית, אחרי שהספקתם לבצע את התרגיל.

אומנות הפיתוי- מה לא לעשות

בין אם בחרתם ללכת על היכרויות בפייסבוק, מועדון, או כל מקום אחר, זכרו  מה לא לעשות: אל תדברו בגסות ובטון מעליב, אל תתעקשו, במידה וקיבלתם סירוב. אם אתם במועדון ושותים מעט כדי להירגע, אל תשתכרו לפני שאתם פונים אליה.בנוסף, אל תמעיטו מערך עצמכם, ולבטח אל תקבלו רגליים קרות כשבר קיבלתם החלטה לגשת והצגתם את עצמכם. אל תעליבו, וגם אל תקחו סירוב באופן אישי. היא לא מכירה אותך, אולי היא פשוט לא בעניין, או עם חבר.אבל מעבר לכל, וה"אל תעשה" החשוב מכולם, הוא אל תכנסו למרה שחורה ואל תאבדו תקווה. דחייה לא הרגה אף אחד, וגם היא כשלעצמה, מסייעת ברכישת מיומנויות.

אומנות הפיתוי- צאו לדרך

דרכה של אומנות הפיתוי אינה ארוכה, אולם היא יסודית, ומצריכה תרגול. התרגול הוא בראש ובראשונה עבורכם. כדי לחזק את בטחונכם העצמי, כדי לדעת איך להתחיל עם בחורה, וכדי שזה יבוא באופן טבעי בהמשך. התייחסו לתרגול כאל אימון כושר: בהתחלה מזייפים, כל הגו, כואב, מתעייפים רק מהמחשבה לצאת החוצה, והנה, חודש אחד אחרי אימון אינטנסיבי, תוך שימת לב לכל הפרטים הדורשים מאימון שיהיה טוב, אתם יום אחד מסתכלים במראה ורואים גוף חטוב, בריא, ומשהו שאתם נהנים להסתכל עליו.תרגלו משפטי פתיחה, בדקו את תגובת הצד השני ומה משדרת לכם שפת הגוף שלה, היו קשובים אליה, נינוחים, עד כמה שאפשר, נעימים ומחייכים, והתייחסו לתהליך כאל חוויה שתניב פירות בסופו של דבר, אם רק תתמידו.

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה