שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> הכרויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הכרויות
 

אתרי הכרויות לנשואים ונשואות


daniel

daniel

 
 

לא כולם יכולים לנהל קשר נורמטיבי וגלוי
כשנמצאים בזוגיות ארוכת טווח ובמיוחד בנישואין, עלולות לעלות תחושות ודילמות לא מוכרות. מצד אחד, הרצון לשמור על הקשר הקיים ועל היציבות הזוגית והמשפחתית הוא מובן. מצד שני, עולה הצורך בלגוון, להתרגש ולחוות מחדש תחושות שנהיות עמומות עקב השחיקה הטבעית בנישואין. לצד התחושות של הסקרנות והצורך בשינוי, עולות בעיות חדשות. ברוב קשרי הנישואין, לא מקובל (בלשון המעטה) לנהל קשר נוסף במקביל להם ולכן יש צורך גבוה בדיסקרטיות ובאתרי הכרויות לנשואים ונשואות.

מדוע בכלל צריך אתרים נפרדים לנשואים?
כאמור, לא כולם מקבלים בהבנה את הרצון לקיים קשר דיסקרטי מחוץ לנישואין ובכל מקרה, נשואים ונשואות שמעוניינים בקשר כזה, מעדיפים למצוא אנשים בסטטוס דומה ולא רווקים וגרושים כפי שיש באתרי הכרויות רגילים. לרוב, הפערים בין רווקים נטולי משפחות או גרושים עם ילדים לבין נשואים ונשואות בעלי משפחות, הם גדולים מדי ולא ניתן לקיים קשר דיסקרטי בצורה הזו. בנוסף, אתרי הכרויות לנשואים ונשואות מציעים סביבה מכילה ולא שיפוטית, שבה אנשים יכולים לחפש קשרים חדשים כאוות נפשם, מבלי להיתקל בתגובות עוינות.

מה כוללים אתרי הכרויות לנשואים ונשואות?
אתרי הכרויות לנשואים לא שונים במהותם מאתרי הכרויות וסטוצים רגילים ורוב הכללים שתקפים באתרים אחרים, תקפים גם בהם, למעט הבדל אחד משמעותי: הם מדגישים את הצורך בדיסקרטיות ומעניקים כלים לשמירה עליה. אם באתר הכרויות רגיל פרופיל ללא תמונה בקושי יזכה לפניות או להתייחסות, הרי שבאתרי הכרויות לנשואים, ברירת המחדל היא פרופילים ללא תמונה מזהה. למעשה, בפרופילים בדרך כלל לא יהיה שום פרט מזהה, במטרה לשמור על הפרטיות של הגולשים בצורה הרמטית. אם באתר הכרויות רגיל תמצאו פרטי התקשרות ואפילו קישורים לפרופילים ברשתות החברתיות, הרי שבכל מה שקשור לנושא של אתרי הכרויות לנשואים ונשואות, עמימות היא שם המשחק.

לצד זאת, במסגרת האפשר, מומלץ למלא את הפרופיל באתר כמה שיותר עם מלל ותמונות. לרוב, פרופילים עם יותר פרטים יזכו ליותר עניין והודעות ושווה כמובן גם להשקיע בתמונות שמפרסמים בהם. אמנם לא מומלץ בדרך כלל לפרסם תמונות פנים או תמונות החושפות סימנים מזהים ברורים (כמו קעקועים), אולם בכל זאת ניתן למצוא תמונות מחמיאות ולצרף אותן לפרופיל. בנוסף, רצוי לציין את אזור המגורים או העבודה, שכן בעיית המרחק יכולה להעיב על כל סוג של קשר אבל בקשרים דיסקרטיים היא עלולה להיות מכשול אמיתי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה