שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2344
מאמרים: 7328
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> הכרויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הכרויות
 
השאלה איך להתחיל עם בחורה מאוד פשוטה. אבל אם התשובה הייתה כזו פשוטה, קרוב לוודאי שלא הייתה נשאלת אינספור פעמים. 
המשך קריאה
אינדקס אתרים הכרויות בישראל התפתחה בשנים האחרונות תופעת ההכרויות דרך רשת האינטרנט,אם בעבר להירשם לאתר אינטרנט של הכרויות נחשב לפעילות אותה עושים רק אנשים הנמצאים במצב בו הם לא יכולים להכיר בן זוג פנים מול פנים,כיום נרשמים אנשים לאתרי הכרויות ממגוון אוכלוסיות ורואים באתרי הכרויות ככלי יעיל ונוח להכיר אנשים חדשים ...
המשך קריאה
רבים שאלו את השאלה הזו איך להתחיל עם בחורה, וכמות העצות גדולה אף יותר. מעשה הסוד אינו נעוץ באיזו מילת קסם כפי שאתם קרוב לוודאי מצפים, אלא במשהו שהוא ממש נתון בשליטתכם- שינוי גישת החשיבה. ולמה הכוונה? נניח שפגשתם מישהי שמצאה חן בעיניכם. 
המשך קריאה
  ערבי ספיד דייט הגיעו אלינו מארצות הברית לפני כעשור. הקונספט פשוט למדי ומאפשר לרווקים ורוקות למצוא בקלות את החצי השני שלהם. במהלך המפגש, כל משתתף מכיר כעשרה פרטנרים פוטנציאליים לזוגיות ארוכה ונעימה. יחד עם זאת, לא כולם מכירים את הכללים הבסיסיים להגדלת הסיכוי להצלחת הערב. לכן, החלטתי לתת מספר כלי עשה ואל תעשה בספיד דייט.
המשך קריאה
איך למצוא אהבה ואיך להתחיל עם בחורה? נתחיל מזה שכולם מחפשים אהבה וזוגיות, אבל לא תמיד זה פשוט כל כך. ראשית עליך לשאול את עצמך "למה אין לי חברה. מה הבעיה שלי כרגע? 
המשך קריאה
משחר הימים, היחסים שבינו לבינה היו מורכבים, לא ברורים, ורבים מצאו, ומוצאים גם בימינו, קושי רב לפצח את הסוד ולמצוא מענה לשאלת איך להתחיל עם בחורה. רבים חשים תסכול של ממש, וחושבים כי אומנות הפיתוי היא מנת חלקם של ברי מזל בלבד. 
המשך קריאה
חלק שני של המאמר. כל האנשים שאתרי הכרויות פשוט לא מתאימים להם. 
המשך קריאה
  רשת האינטרנט הפכה לכר פורה עבור הכרויות רומנטיות. הרשת עמוסה באתרים מהסוג הזה עבור כל פלחי האוכלוסייה: הכרויות לצמחונים, הכרויות לאקדמאים, הכרויות לצמחונים, הכרויות לעשירון העליון, לשמנים, להומואים, ללסביות, לגרושים/דרושות ומה לא? ובכל זאת, על אף כל ההיצע המגוון הזה יש אנשים שאתרי הכרויות פשוט לא מתאימים להם. מיהם האנשים הללו?
המשך קריאה
נדמה כי כיום עולם הדייטינג הווירטואלי גדול יותר מתמיד. אתרים חדשים צצים כפטריות ומנסים לשכנע את הגולשים כי הם, הם אלו שיביאו לו את נסיך או נסיכת החלומות המיוחלים. הלכה למעשה, קיימים הבדלים רבים באיכות ובשירותים שמציעים אתרים שונים וכדאי להבין לעומק כיצד לבחור וכיצד לעשות שימוש נכון ומושכל בשירותי ההיכרויות השונים.
המשך קריאה
זה לא קריטי מה גילנו ומה עשינו בחיינו, בקביעות יהיה לנו לא פשוט עם הכרויות באינטרנט. כאשר אנו מתבגרים, החיבה היא דבר שאנו מייחסים לו התרגשות משמעותית, בגלל שההורמונים עדיין לוקחים אותנו למחוזות רחוקים למדי
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 28 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה