שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> הכרויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הכרויות
 

הכרויות לברסלב = שידוכים ?


LIKE TO WRITE

בת 30 +

כותבת, מהרהרת, יוזמת, מביעה, שואפת, מקדמת...

 
 

ברסלב , הכרויות ברסלב  ו – שידוכים – מה היה?  מה נהיה? מה השתנה ולמה?

 

חכמי ברסלב, זקני העדה אפשר לומר בבדיחות בדעת, דפקו על השולחן וקבעו – NOT ANYMOORE

הם התבוננו ימינה ושמאלה ואחרי בחינה עמוקה של המצב, סקרים בקרב הצעירים והצעירות, דיונים עם אנשי חינוך וזעקה אל האל ביערות הירוקים של הגליל  - החליטו שתחום ה- שידוכים כבר לא משהו. כלומר – פעם ה- שידוכים היו שידוכים , היום שידוכים

זה הרבה חצץ, חול וקישקושים.

אי לכך ובהתאם לזאת הוחלט, כמעט פה אחד, לקחת אחריות על תחום ה- שידוכים .

ההבנה הראשונה הייתה שהמילה שידוכים הפכה למילה עתיקת יומין, ושלכן באמצעות קופירייטרים צעירים ונמרצים שידוכים הפך ל- הכרויות ברסלב 

הכרויות ברסלב הן הכרויות בתוך הקהילה – הדת, הנורמות, הערכים הם של פעם,                                             החדשנות, ההיי טק, הטכנולוגיה, הפייסבוק והאייפון, הם של עכשיו. הכרויות ברסלב ברוח של שילוב בין עולם החדש והישן  -

קידוש בערב שבת, מטפחת, אהבת האל, ובימי החול, ציוץ בטוויטר (בקשת גשמים מאלוהים , בקשת שידוכים , בקשת הכרויות ברסלב יעילות, תקינות ולו יהי שיהיו הרבה צאצאים, אמן) , העלאת תמונה לפייסבוק , צפייה באייפד וג'וגינג בערב לצלילי האייפוד.

 

הכרויות ברסלב משלבות אייפון וגלישה באינטרנט , לימודי קודש ורוח צעירה, רעננה ואמונה בלהיות שמח תמיד, התבודדות ביערות, מדיטציות לעיתים ואל ייאוש כלל כי הרי כל העולם, כל העולם כולו, הוא גשר צר מאוד.

 

מעניין לבחון בראייה מהצד – מהמקום  החילוני את הכרויות ברסלב , מעניין להבין ש – שידוכים יכולים להיות אחרת , מעניין לגלות את עולם ברסלב – עולם רבגוני וצבעוני (מבפנים. על אף השחור והלבן בלבוש והזקנים המעטרים את הפנים).

 

הכרויות ברסלב מונעות משמחה , שידוכים אצל ברסלב מונעים מאמונה. התפילה מחזקת, הקהילה מתלכדת, העיניים נשואות אל האיש ההוא של פעם ובלב תפילה אחת לאלוה. תפילה למען הכרויות ברסלב , תפילה בעד שידוכים , אמונה שקהילת ברסלב חזקה והיא עוד תנצח.

 

אם אתם לא שייכים לקהילת ברסלב , ואולי אתם כלל לא דתיים אך מחפשים אהבה כדאי ורצוי לבחון את שיטות הכרויות ברסלב המרטיטות את הלב. שידוכים שכאלה לא תמצאו באגדות.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה