שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> הכרויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הכרויות
 

הכרויות לדתיים- לא רק בידי שמיים


עורכת
המשתמש טרם עידכן את החתימה שלו.
 
 

 

בעולם שבו האינטרנט מהווה כור היתוך לכל מגזר באשר הוא, נדמה כי מפגשים וירטואליים והכרויות באתרי הכרויות מהווה אלטרנטיבה נאה לתופעת ה שידוכים שהייתה נפוצה ומוכרת מאוד, והשתרשה במסורת היהודית.

בין אם מדובר באנשי עסקים העובדים מבוקר עד ליל, ולפיכך, אין ברשותם את מעט הזמן הפנוי בכדי לפגוש ולהכיר בני או בנות זוג, ובין אם מדובר בחסידי ברסלב וחובשי כיפה, שמאסו בעולם השידוכים, רישום לאתר הכרויות לדתיים או אתר הכרויות לאקדמאים ולאחרים, עונה על הצורך של כולם הן יחד, וכל אחד לחוד, דהיינו, מציאת בן זוג. אולי בכך נעוצה הסיבה לעלייה החדה בפופולריות של אתרי הכרויות כפתרון הטוב ביותר, ואף הזמין, להכרות.

אף על פי האמור, ולמרות יתרונותיו הבולטים של תחום הכרויות באינטרנט, יש צורך לעמוד גם על חסרונותיה של חלופה אטרקטיבית זו;

ראשית, מכוון שמדובר בהכרות וירטואלית, כבכל מערכת יחסים וירטואלית היתרון הוא שאפשר לעטות על עצמך מסכה מחד, יש מקום להראות את הפן היצירתי שבכתיבה, אם ניחנת בה, וכל ביישן חסר ניסיון יכול לפנות בביטחון לחברה אחרת באתר, מבלי הפחד לקבל "לא" בפנים, ובלחיצת כפתור עוברים לבאה בתור. מחד גיסא, זהו גם החיסרון, אין התחייבות, אין ביטחון בנכונות הכותב ואף לא בזהותו, ולעתים התמונה בפרופיל המשתמש כבר בכלל לא רלוונטית. כמו כן, קיימים הרבה נוכלים ברשת, ולכן יש לברור היטב את הפניות, בטרם מחליטים לעשות את הצעד הבא. בשונה מכך, בעולם ה"אמתי" בחור ניגש לבחורה לאחר שראה אותה במועדון, או שהפגישו ביניהם וקיבלו כבר המלצות זה על זו.

זאת ועוד, "חוק המספרים הגדולים", רוצה לומר, נכון, ב אתר הכרויות יש היצע גדול של נשים ושל גברים, המבקשים למצוא, לכאורה, את אותו הדבר, אך ריבוי האפשרויות יכול לגרום למצב של התמכרות לחיפושים, יציאות רבות למפגשים מזדמנים, בלבול ובזבוז זמן, וכפי שנאמר: "מרוב עצים כבר לא רואים את היער". חשוב להתביית על קריטריונים חשובים לפני הגדרות החיפוש, ולצמצם את מקהל הפונים או הפונות, לטובת מימוש המטרה. שוב, צריך לזכור שהיתרון הנפלא באתר הכרויות הוא עובדת השימוש במנוע חיפוש, שיכול לעשות עבורכם את העבודה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה