שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> הכרויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הכרויות
 

הכרויות לכל


גפילטע פיש

מומחית קידום אתרים אורגני. אוהבת לאכול, אבל צריכה דיאטה תמיד. 

מחפשת  כיסוי לאייפון כפייתית ולומדת ייעוץ תקשורת מחשבים להנאתי. 

 
 

 

כיום אין כמעט מגזר, ארגון, או קהילה, אשר לא ביקשו להתפתח ולהתקדם ולהקים אתר הכרויות משל עצמם, מתוך צורך באיתור בני/ בנות זוג, תוך בידול משאר אוכלוסיית ה"מחפשים" באשר הם.

באמצעות אתר הכרויות כזה יכולים למיין ולסנן ביתר קלות את בן/ בת הזוג הפוטנציאליים לפי אמות מידה קבועות, בעיקר מין, גזע, דת ומנהגים וכמו כולם, גם תחומי עניין משותפים, תחביבים ועיסוק. ככל שהקהילה מעוניינת לשמר על חבריה בינם לבין עצמם, כך גדל הביקוש וההיצע באתר כזה, תנאי ההרשמה למצטרפים חדשים באתר ההכרויות וכללי האכיפה ותנאי השימוש. בהתאמה לכך, בדרך כלל גם ירבו הסיכויים להצלחה במציאת התאמה מושלמת עד כמה שניתן על ידי פניה למנוי אחר באתר. הרבה יותר מאשר אתר הכרויות הפתוח לכל.

התופעה הזו מעניינת ורווחת במיוחד בשנים האחרונות אצל המגזר הדתי. הכרויות לדתיים באינטרנט הן דרך אמינה וקלה למציאת בחיר או בחירת לבם של הרבה רווקים דתיים, ומהווה תחליף לשידוכים הפרימיטיביים של ימי קדם. דוגמה נוספת לקהילה אשר אימצה את דרכי ה הכרות  באינטרנט ושינתה את כללי המשחק היא קהילת הסטודנטים והאקדמאים. ייתכן כי פתיחת אתר הכרויות לאקדמאים נתפסת קצת יותר אליטיסטית מאשר אתר הכרויות רגיל, ויש שירימו גבה ויתהו מדוע  אקדמאים בוחרים להבדיל את עצמם בצורה מתנשאת שכזו, עם זאת, ניתן להסביר כי סביר שאדם בעל תואר אקדמאי יבקש למצוא בן או בת זוג שדומים לו ברמה זו, מה שיכול להעיד על מעמד חברתי, אופן השתכרות, ושאיפות בחיים. באותה מידה יש מי שלא יסכים עם הדברים ויעדיף למצוא שותף לחיים ייגע כפיים, אך בכל מקרה הולכת וגוברת התחושה שמציאת בן או בת זוג לחיים באמצעות רישום לאתר הכרויות מותאם אישית, עד כמה שניתן, היא הדרך הקלה, העדיפה והפופולרית היום, הרבה יותר מהדרך הטבעית של הכרויות בפאב, או בבר השכונתי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה