שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> הכרויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הכרויות
 

הכרתי את אשתי במסיבת חילופי זוגות


roey

רועי

כותב מאמרים בחברת בניית אתרים ומומחה מדפסות.

 
 

 

אני נשוי כבר חמש שנים ואתם לא תאמינו איפה הכרתי את אשתי. הכרתי אותה במסיבת חילופי זוגות , היא הגיעה עם החבר שלה באותו הזמן ואני הגעתי עם ידידה. הגעתי עם מטרה לא בדיוק מוגדרת, באתי בעיקר בגלל הסקרנות ופחות בגלל מה שהם עושים במסיבות כאלו.

שאלתי את ידידה שלי אם מסיבות כאלו סקרנו אותה אי פעם והיא ענתה שכן וכך מצאנו את עצמנו במסיבה. אני אתאר איך מסיבה כזו נראית - לעתים קרובות מדובר בווילה גדולה, אין יותר מדי אור (בלשון המעטה) יש כיבוד ועתים גם משחקי חברה לשבירת הקרח. 

אני וידידה שלי, מירי, הגענו לווילה שממוקמת בקיסריה. החודש היה אוגוסט ולכן היה חם, דבר שלא הוסיף למתח שלנו. הסתכלתי על מירי ודפקתי על הדלת שנפתחה במהירות רבה. 

מולנו הופיע זוג שארגן את המסיבה והזמינו אותנו פנימה. מיותר להגיד ששנינו היינו קצת בשוק מהסיטואציה שנכנסו אליה. לאחר משהו כמו רבע שעה בחורה בשם סיגל ניגשה אליי ואל מירי ושאלה לשמנו. ענינו והמשכנו לשוחח איתה  חמש דקות,  שבהם היא קלטה שזו המסיבה הראשונה של החלפת זוגות בה אנו משתתפים. 

סיפרנו לה שבאנו בשביל החוויה ובעיקר בגלל הסקרנות, אז היא הושיבה אותנו על ספה ארוכה, התיישבה לידנו והתחילה להסביר לנו את הכללים, מה אפשר לעשות ומה לא ועוד. לאחר מכן מירי נעלמה ונשארתי לבד עם סיגל שלקחה אותי לחדר חשוך ועשינו מה שעשינו. 

שנתיים אחרי מסיבת חילופי הזוגות הראשונה שלי פגשתי שוב  את סיגל בבר. התחלנו לדבר והתברר שסיגל נפרדה מהחבר שהיה איתה במסיבה. אמרנו שאחרי האנרגיות שהיו באותו יום לצאת לאיזו פגישה. 

פגישה אחת הובילה לשנייה והשנייה לשלישית וכיום אנחנו נשואים כבר חמש שנים. מי האמין שאתחתן עם מישהי שפגשתי במקום כזה, בטח לא אני.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה