שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> הכרויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הכרויות
 

למי לא מתאימים אתרי הכרויות? חלק שני


גלי פי

:)

 
 

 

3. חסרי סבלנות- הכרויות באתרי הכרויות בנויות משלבים מאוד ברורים. זה אמנם לא כתוב בשומקום אבל יש משנה מאוד סדורה לתהליך הכרות באתר אינטרנט. ראשית משוחחים בהודעות ומחליפים תמונות. אם שניכם צולחים את השלב הזה, ניתן להתקדם הלאה- לשוחח בצ'אט. אם גם זה עובד- אפשר לבקש בנימוס לעבור לטלפון. פעמים רבות ייתכן שיסרבו לכם בהתחלה. זה לא בגלל שלא מצאתם חן אלא בגלל שהאתרים האלה מורכבים מערב רב של בני אדם, בין היתר גם שלל סוטים ויצורים לא סימפתיים בעליל. ולכן, לפני שנותנים לזר גמור את מספר הטלפון, מעדיפים לשוחח אתו עוד פעם-פעמיים דרך הרשת. אם אין לכם סבלנות ואתם רוצים כאן, עכשיו ומהר- נסו במקום אחר.

4. אנשים שלא קולטים את מהות האתר שאליו הם נרשמו- ובכן, כאן לא מדובר בטיפוס מסוים או בתכונת אופי אלא בהערכה מסוימת של הגולש את האתר. אם נכנסתם לאתר שכל מהותו היא מציאת סטוץ ללילה ואתם מחפשים מערכת יחסים ארוכת טווח, אתם בבעיה. אם פתחתם כרטיס באתר הכרויות לאקדמאים, על אף שבקושי סיימתם 10 שנות לימוד אבל נדמה לכם שאיכשהו זה יעבוד- אתם טועים. לאתרי הכרויות יש מאפיינים ברורים שמבדילים אותם מהמתחרים. אם לא תמצאו לכם את הנישה שלכם, תמצאו את עצמכם מבלים שעות באתר הלא נכון ולא מבינים למה זה קורה לכם.

5. אנשים שאין להם זמן- אם יש לכם שעתיים פנויות בשבוע, אולי כדאי לכם לוותר על ההרשמה. אתרי הכרויות ידועים כשואבי זמן. כמו בכל דבר בחיים- גם בזה צריך להשקיע. יש הרבה מאוד פרטנרים פוטנציאליים- צריך לבחון את הכרטיסים שלכם, לשוחח עימם מעט, להסתכל על תמונות. לפעמים קורה שנכנסים לאתר רק בשביל לקרוא הודעה או לשלוח אחת ופתאום מבלים לילה שלם על המחשב. אם אין לכם זמן לזה- אתר הכרויות הוא לא המקום שלכם.

 

לתחילת המאמר- למי לא מתאים להירשם לאתר הכרויות? חלק ראשון


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה