שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> הכרויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הכרויות
 

מדריך קצר לשימוש נכון באתרי הכרויות


דובי בן דו

יועץ זוגי ומאמן אישי - להעצמה אישית, מציאת זוגיות והצלחה בכל תחומי החיים

 
 

נדמה כי כיום עולם הדייטינג הווירטואלי גדול יותר מתמיד. אתרים חדשים צצים כפטריות ומנסים לשכנע את הגולשים כי הם, הם אלו שיביאו לו את נסיך או נסיכת החלומות המיוחלים. הלכה למעשה, קיימים הבדלים רבים באיכות ובשירותים שמציעים אתרים שונים וכדאי להבין לעומק כיצד לבחור וכיצד לעשות שימוש נכון ומושכל בשירותי ההיכרויות השונים.

מהו ההבדל בין סוגי אתרי ההיכרויות השונים?

שימוש נכון באתרי הכרויות יכול לשפר פלאים את סיכוייכם למצוא בן או בת זוג. לעומת זאת, שימוש באתרים שאינם איכותיים יכול לגרום לעגמת נפש רבה. אם כך, כיצד מבדילים בין אתרי ההכרויות השונים? בראש ובראשונה, יש להבין את ההבדל בין אתרי הכרויות בתשלום לאתרי הכרויות שאינם בתשלום. אתרים שאינם בתשלום בדרך כלל אינם מסננים את הגולשים המשתמשים בשירותיהם וגם אינם מוודאים את האינפורמציה שהם מגישים לאתר. לעומת זאת, אתרים בתשלום, בעיקר אתרים המיועדים לקבוצת משתמש מוגדרת כזאת או אחרת, יערכו וידוי של האינפורמציה שמוסר הגולש ולעיתים אף יערכו תהליך של סינון ראשוני. למרות הנטייה להשתמש בשירותים חינמיים ברשת, כאשר מדובר באתרי הכרויות, רצוי להשתמש באתרים בתשלום שאיכות קבוצת המשתמשים שלהם גבוהה יותר.

שימוש באתר עצמו

צורת השימוש באתר ההיכרויות שבחרתם חשובה לא פחות מהבחירה באתר עצמו. אתרי הכרויות איכותיים מציעים לגולשים מספר דרכים ליצירת קשר ראשוני. בדרך כלל ייצרו הגולשים קשר ראשוני אחרי סקירה קצרה של הפרופיל האישי שלכם ולכן חשוב מאוד להקדיש לפרופיל זה את הזמן והמחשבה הנאותים. צריך לזכור כי איכות תמונת הפרופיל, צורת הלבוש שלכם והרקע של התמונה משמשים מעין סוגים של אמירות שעל פיהן מחליטים הגולשים האחרים האם ברצונם ליצור קשר. גם צורת ההתקשרות הראשונית חשובה מאוד כאשר משתמשים באתרי הכרויות. באם רצונכם בקשר רציני, כדאי שלא להזדרז לקבוע פגישת פנים אל פנים ולתקשר באמצעות צ'אטים וטלפונים במשך מספר ימים. כך תשפרו את סיכויי הצלחת הדייט הראשון ותוכלו לנסות ולנטרל את המבוכה ההדדית על ידי הכרות ראשונית מעמיקה יותר. במקרים שכאלה, הפגישה הראשונה תהווה סוג של העמקת הקשר ולא יצירתו הראשונית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה